Eleni zachwyciła zawierciańską  publiczność

Eleni zachwyciła zawierciańską publiczność

Eleni zachwyciła zawierciańską  publiczność największymi przebojami , które śpiewa od 45 lat. Jej koncerty cieszą się ogromną popularnością. Nie inaczej było w środowy  wieczór. 14 marca w sali widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury.

 

Eleni zachwyciła zawierciańską  publiczność,  bilety na to wydarzenie rozeszły się jak świeże bułeczki. Nie od dziś wiadomo, że Eleni elektryzuje publiczność i od wielu lat ma stałe grono fanów. Również wśród mieszkańców powiatu zawierciańskiego.

Na scenie Eleni pojawiła się w towarzystwie muzyków i zarazem kompozytorów, z którymi występuje już od 45 lat. Są to Aleksander Białous oraz Kostas Dzokas.

– Witamy państwa bardzo gorąco i serdecznie. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli państwo ten dzisiejszy wieczór spędzić z nami i naszymi piosenkami. Popłyniemy w taką sentymentalną podróż w czasie, gdzie zaśpiewamy nasze stare piosenki, nowe utwory oraz greckie ballady i trochę refleksyjne nuty. Jeśli znacie i pamiętacie te piosenki, to proszę zaśpiewajcie razem z namizachęcała artystka.

Koncert został zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury pod patronatem prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego, który podkreśla, że miasto bardzo często wspiera mieszkańców różnymi programami, które mają inspirować nas wszystkich  do różnych aktywności.

 

Koncert był niesamowity a Eleni zachwyciła publiczności. – Widziałam ją pierwszy raz na żywo. Cudny występ i bardzo długi, nigdy takiego długiego koncertu nie było – mówi pani Maria

Pan Janusz dodaje, że muzyka świetna i przypomniała lata młodości. – Jak się kiedyś chodziło na prywatki, najpierw jako kawaler a później już z żoną to się człowiek bawił przy piosenkach Eleni. Więc to same wspomnienia. Piękna sprawapodkreśla.

 

Publiczność wysłuchała prośby Eleni i wspólnie z piosenkarką wykonała kilka największych przebojów, takich jak „Muzyka twoje imię ma” czy „Na wielką miłość”.

Foto: Paula Sobota

 

Zobacz także:

Policja brała udział w wypadku – dwie osoby poszkodowane

KAS zlikwidowała punkt gier na automatach w Zawierciu

Niebezpieczna sytuacja w Mok Zawiercie

Wiktor stracił rodziców -pilnie potrzebna pomoc

Czerwone Gitary zagrają w Zawierciu!

Zawiercie – dyżury aptek w Marcu 2023

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *