Egzaminy na prawo jazdy w Zawierciu

Egzaminy na prawo jazdy w Zawierciu – za nami pierwsze egzaminy

Egzaminy na prawo jazdy w Zawierciu – w poniedziałek 29 maja odbyły się pierwsze jazdy egzaminacyjne i egzaminy teoretyczne.

Egzaminy na prawo jazdy w Zawierciu – od dziś, 29 maja można zdawać już oficjalnie w naszym mieście. Właśnie dziś odbyły się pierwsze egzaminy teoretyczne oraz praktyczne na prawo jazdy. Na ulice naszego miasta wyjechały samochody egzaminacyjne – Suzuki Swift oraz Toyota Yaris. Podczas zapisywania się na egzamin można bowiem wybrać samochód, jakim będzie się ten egzamin zdawało – czy to Suzuki czy Toyota.

Egzaminy praktyczne rozpoczęły się już o godzinie 7:30, z kolei teoretyczne – o 9:30.

Powstanie ośrodka egzaminacyjnego w Zawierciu to długo wyczekiwany moment. Dzięki temu będzie możliwość zdobycia uprawnień do kierowania pojazdami na miejscu – bez konieczności podróżowania do Częstochowy lub Dąbrowy Górniczej , jak dotychczas.

Przypominamy, iż Ośrodek Terenowy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego powstał na placu przyszkolnym Zespołu Szkół im.gen.Józefa Bema przy ul. Parkowej 2. Powstał tam plac manewrowy, ścianka oporowa, a także miejsca postojowe dla samochodów. Ponadto wykonawca prac przeprowadził również : wycinkę i nasadzenie nowych drzew,likwidację istniejącego oświetlenia,budowę ciągów komunikacyjnych pieszych i kołowych, korektę istniejących ciągów komunikacyjnych pieszych i kołowych,instalację oświetlenia terenu,budowę wewnętrznego ogrodzenia osłonowego, wymianę ogrodzenia przy ul. Broniewskiego wraz z zabudową bram przesuwnych,nadbudowę części ścian budynku garażu,wykonanie nowego dachu,budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę instalacji wodnej,nadbudowę garażu.

Biuro Obsługi Klienta czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.

Naszą intencją jest, by czas oczekiwania na egzamin praktyczny nie przekroczył dwóch tygodni. Personel Biura Obsługi Klienta został w pełni przeszkolony i będzie służył pomocą każdemu, kto zgłosi się do Oddziału. Kursanci będą mieli możliwość sprawdzenia swoich praktycznych umiejętności na placu manewrowym przed egzaminem – plac będzie udostępniany OSK. Zachęcamy do zapisów na egzamin – zaprasza Włodzimierz MogiłaDyrektor WORD w Częstochowie.

Foto: Starostwo Powiatowe w Zawierciu

 

Zobacz Także:

Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Zawierciu z nowym programem

Pan Marek z Zawiercia potrzebuje naszej pomocy w walce o zdrowie

Wkrótce 108. Urodziny Miasta Zawiercie

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *