Aleksandra Radomska

Aleksandra Radomska w Zawierciu – Dwie godziny śmiechu

Propozycja idealna na Dzień Kobiet! Już 8 marca o 18:00 w MOK Zawiercie wystąpi Aleksandra Radomska!

 

Polską scenę stand-up’ową od lat dominują mężczyźni. Coraz częściej jednak na deskach klubów można spotkać także damską reprezentację. Przekonać o tym można się już 8 marca o 18:00 w MOK Zawiercie wystąpi Aleksandra Radomska!

“Aleksandra Radomska – Ekstrawertyczka rocznik ’89. Blogerka odkąd sięga pamięcią, która od zawsze kocha pisać i dużo gadać. Autorka bestsellerowej książki “Mam wątpliwość”. Od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu.” czytamy na stronie kupbilecik.pl. To drugi rok bawienia ludzi a każdy występ przyciąga coraz większą publiczność – najlepszą rekomendacją jest to, że widzowie sprzed roku wracają aby poznać nowy program. Dostrzegła ją także telewizja a jej żarty bawiły widzów programu “Comedy Club”

Program tworzony z myślą o babach, które potrafią się z siebie śmiać, zatem… I Panowie będą ukontentowani i zrozumieją, że nie jesteśmy wariatkami. A nawet jeśli, to normalnej i tak nie znajdą. Jedyny taki stand up z przekazem – musisz to zobaczyć!” (opis programu ze strony kupbilecik.pl)

 

Jeśli brakuje Ci w codzienności oddechu i momentu beztroski, występ Radomskiej  gwarantuje godziny pełne relaksu i śmiechu. Kolejna taka okazja pewnie za rok dlatego już teraz kup bilety na stronie  TU

Zobacz także

Mieszkańcy Zawiercia walczą o rondo na felernym skrzyżowaniu

Wiktor stracił rodziców -pilnie potrzebna pomoc

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *