Sławek Uniatowski w Zawierciu

Sławek Uniatowski w Zawierciu – wielki powrót z nowym albumem

Sławek Uniatowski w Zawierciu – już 26 listopada (niedziela) o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Koncert “Wielki Błękit” promuj nowy album.

 

Sławek Uniatowski w Zawierciu wystąpi już 26 listopada (niedziela) o godz.19:00. Koncert “Wielki Błękit” promuje nowy album.

Po pięciu latach od debiutanckiej płyty “Metamorphosis”, Sławek Uniatowski powraca z nowym albumem zatytułowanym ,,Wielki Błękit”. Wielki Błękit to kolejny rozdział, inny niż debiutanckie “Metamorphosis”. Na albumie znajdą się ballady nagrane w duchu lat 70 i 80, ale także utwory dynamiczne. Wpływ na charakter albumu mieli najwybitniejsi producenci, zespoły muzyczne i muzycy tacy jak Quincy Jones, David Foster, Sting, Stevie Wonder, Simply Red, Sade, John Mayer, ale także Wojciech Karolak, Zbigniew Wodecki czy Skaldowie. “WIELKI BŁĘKIT” to to, co nas otacza. To piękno, siła natury, ale także my, ludzie mający duży wpływ na to, jak potoczą się losy świata – Sławek Uniatowski. Przedpremierowy koncert nadchodzącego albumu będzie wyjątkową okazją do wysłuchania najnowszych utworów Sławka Uniatowskiego. Na scenie towarzyszyć mu będzie zespół złożony z wybitnych muzyków:

Piano, syntezatory – Szymon Szczot,
Bas, syntezator Moog – Mateusz Szewczyk,
Perkusja – Igor Falecki,
Gitary – Marek Cendrzak.

Nowy materiał i specjalnie przygotowane aranżacje zapewnią Państwu niezapomniany wieczór pełen radości i wzruszeń. Premiera płyty zaplanowana jest na 2023 rok. Wybierając się na koncert ,,Wielki Błękit”, znajdą się Państwo w nielicznym i wyjątkowym gronie osób, które usłyszą nowy materiał przedpremierowo.

Bilety do nabycia TUTAJ

 

Zobacz także:

Podejrzany o pedofilię w Zawierciu zatrzymany przez Watahę

Program In Vitro w Zawierciu wystartował – zobaczcie szczegóły

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *