Joanny Kołaczkowskiej

Muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej w Mok Zawiercie

“HRABINA PĄCZEK – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej” to wyjątkowy recital najpotężniejszego kobiecego głosu polskiej sceny kabaretowej!

 

Muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej – na scenie towarzyszy kolega z Kabaretu Hrabi – Łukasz “Lopez” Pietsch na instrumentach klawiszowych.

Artystka kabaretu Hrabi. Postawny zmysł komiczny, niepowtarzalny styl i odporna na mozół poszukiwaczka radości. Jej marzeniem jest, by muzyka ją sponiewierała i wyrywała włosy. Pragnie stworzyć takie piosenki, które przetrwają kryzys klimatyczny i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos.

Podczas recitalu usłyszymy zupełnie nowe piosenki stworzone przy współpracy z wyjątkowymi osobistościami polskiej sceny kabaretowej, przeplatane zabawnymi historiami z pierwszej ręki.

 

Od zawsze na scenie byłam w grupce, nawet namawiałam lidera kabaretu Potem Władka Sikorę, żeby wymyślał chórki w moich piosenkach, bo nie chciałam stać sama na scenie. Wolałam, żeby ludzie nie skupiali się tylko na mnie. Teraz, w recitalu “HRABINA PĄCZEK – czyli muzyczny stand-up” buduję opowieść wokół siebie i wokół piosenek, które trochę mają odciągać uwagę ode mnie. Zobaczymy, czy to się udaje – mówi Kołaczkowska.

 

“HRABINA PĄCZEK – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej” już 5 lutego 2023 roku w Miejskim Ośrodka Kultury „Centrum” im. Adama Mickiewicza w Zawierciu

 

Bilety w cenie od 110 do 120 złotych do nabycia na:  https://bit.ly/3Y8W02n

 

Zobacz Także:

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *