Wszystkich Świętych

Ponad 23 kolizje oraz 6 nietrzeźwych kierujących w “Wszystkich Świętych”

Ponad 23 kolizje oraz 6 nietrzeźwych kierujących w “Wszystkich Świętych”. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji z Zawiercie podsumowali prowadzenie  działań.

 

Akcja miała na celu zadbanie o bezpieczeństwo wszystkich osób, które wybierają się na cmentarze, aby odwiedzić groby swoich najbliższych. Już od piątku na drogach  powiatu zawierciańskiego można było zauważyć większą liczbę policjantów, którzy zarówno na trasach dojazdowych, a także w rejonach cmentarzy kierowali ruchem i reagowali na wszystkie przypadki niestosowania się do obowiązujących przepisów. Policyjne działania zakończyły się 2 listopada.

 

“Wszystkich Świętych”w powiecie  zawierciańskim 23 kolizje drogowe

 

W trakcie działań policjanci kierowali ruchem, a także pomagali kierowcom w sprawnym przemieszczaniu się i parkowaniu. Dzięki prowadzonym policyjnym kontrolom funkcjonariusze zatrzymali dotychczas sześciu nietrzeźwych kierowców. Wszyscy ci kierowcy odpowiedzą wkrótce za popełnione przestępstwa.

W trakcie przedłużonego weekendu na drogach powiatu zawierciańskiego pracowali na miejscu 23 kolizji i 2 wypadków drogowych.

 

Pomimo wielu zadań nałożonych na funkcjonariuszy podczas trwania akcji, prowadzili oni również działania profilaktyczne, wręczając pieszym uczestnikom ruchu elementy odblaskowe, jednocześnie uświadamiając ich jaki wpływ mają one na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 

Zobacz także

Retro Zawiercie – czyli Szkoła Towarzystwa Akcyjnego

Zawiercie – dyżury aptek w listopadzie 2022

Front robót Pyrzowice – Zawiercie przechodzi na odcinek Siewierz

Mikołaj potrzebuje pionizatora – trwa zbiórka środków na jego zakup

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *