"Rubinowe gody" w Zawierciu

Spektakl komediowy pt. “Rubinowe gody” w Zawierciu

Spektakl komediowy pt. “Rubinowe gody” w Zawierciu. Na scenie będziemy mogli podziwiać znanych polskich aktorów komediowych: m.in. znaną z roli Celiny Hadziukowej w „Ranczu” Dorotę Nowakowską, a także (wymiennie) Andrzeja Beyę-Zaborskiego („U Pana Boga w ogródku”) czy Tadeusza Chudeckiego („Klan”)

 

Czytaj więcej o Spektakl komediowy pt. “Rubinowe gody” w Zawierciu

Młode Zawiercianki

Młode Zawiercianki Mistrzyniami Śląska

Młode Zawiercianki  Mistrzyniami Śląska- Pięć zespołów stanęło na starcie turnieju finałowego siatkarskich mistrzostw Śląska w kategorii juniorek młodszych rozgrywanego w dniach 9- 13 lutego  w Bielsko-Białej. Czytaj więcej o Młode Zawiercianki Mistrzyniami Śląska
Szkoła Towarzystwa Akcyjnego

Retro Zawiercie – czyli Szkoła Towarzystwa Akcyjnego

Szkoła Towarzystwa Akcyjnego jest najstarszym budynkiem szkolnym w Zawierciu i powiecie zawierciańskim, zabytkiem klasy 0. W 1906 roku przystąpiono do budowy szkoły wg projektu inż. Hugona Kudery.

 

Czytaj więcej o Retro Zawiercie – czyli Szkoła Towarzystwa Akcyjnego

Zawierciańskie szkoły zyskają milion

Zawierciańskie szkoły zyskają milion złotych dofinansowania

Zawierciańskie szkoły zyskają milion złotych dofinansowania z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Szkoły staną się bardziej nowoczesne.

Czytaj więcej o Zawierciańskie szkoły zyskają milion złotych dofinansowania

Zawierciu zbierają stare klucze

W Zawierciu zbierają stare klucze dla fundacji “Akogo” Ewy Błaszczyk

Masz w domu stare, niepotrzebne klucze, które już niczego nie otwierają? W Zawierciu zbierają je, aby pomóc. W ten sposób wspomożesz Fundację “Akogo?”. Czytaj więcej o W Zawierciu zbierają stare klucze dla fundacji “Akogo” Ewy Błaszczyk