Znaleziono zwłoki kobiety w lesie

Znaleziono zwłoki kobiety – nieoficjalnie to ciało zaginionej Moniki z Jaworznika

Znaleziono zwłoki kobiety w lesie w Porębie. Z nieoficjalnych informacji wyniki, że jest to ciało zaginionej Moniki z Jaworznika.

 

Znaleziono zwłoki kobiety w lesie w Porębie. Dziś po północy dokonano tego odkrycia w lesie w Porębie. Ciało kobiety było zakopane. Obecnie policja prowadzi czynności w tej sprawie. Jednak wszystko wskazuje na to, iż doszło w tym przypadku do morderstwa, a sprawca w ten sposób chciał ukryć ciało kobiety.

Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że znalezione zwłoki to ciało zaginionej w wakacje Moniki Wilgórskiej – Stanewicz, mieszkanki Jaworznika. Informacji tych jednak nie potwierdza jeszcze policja, gdyż trwają czynności wyjaśniające.

Przypominamy, iż Monika Wilgórska – Stanewicz zaginęła 9 lipca br. 42-letnia kobieta mieszkała w Jaworzniku ze swoim partnerem. Tego dnia kobieta wyjechała z domu około godziny 17:00. Miała udać się do znajomych i rodziny. Niestety, nie dotarła tam. Ślad po niej zaginął. Policja wszczęła poszukiwania kobiety – niestety bezskuteczne. Kilka dni później, 14 lipca nad ranem ze stawu przy ul. Łącznej w Zawierciu wyłowiono samochód osobowy. Był to biały Ford Fiesta. Dokładnie takim samym poruszała się kobieta. Auto jednak nie posiadało tablic rejestracyjnych ani blaszki z numerem VIN. Ponadto, było częściowo przemalowane. Policyjna ekspertyza wykazała jednak, że auto należało do zaginionej Moniki z Jaworznika. Kobiety jednak do chwili obecnej nie udało się odnaleźć. W sprawie przesłuchiwany był również partner kobiety, został nawet zatrzymany na 48 godzin. Jednak w rezultacie nie postawiono mu żadnych zarzutów.

Czekamy obecnie zatem na bardziej szczegółowe informacje w sprawie potwierdzenia tożsamości znalezionego ciała. Będziemy informować o dalszych ustaleniach w śledztwie na łamach naszego portalu.

 

Źródło : Zawiercie 112

 

Zobacz także

Sesja rady miejskiej w Zawierciu – przyjęto uchwałę o podwyżce opłat za śmieci

Jarmark świąteczny w Zawierciu wprowadzi nas w iście świąteczny klimat

Zawierciańskie mikołajki pełne atrakcji już niebawem w hali OSiR

Policjanci poszukują sprawców pobicia

Nowe hulajnogi w Zawierciu – 20 minut jazdy można mieć za darmo

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.