Zlot Food Trucków w Zawierciu

Zlot Food Trucków w Zawierciu – zawitają w pierwszy weekend września

 Zlot Food Trucków w Zawierciu już niebawem. Marzą Wam się dalekie podróże? Meksyk, Tajlandia, Stany Zjednoczone, a może Włochy? W kulinarną podróż dookoła świata zabiorą Was „objazdowi”.

 

Zlot Food Trucków w Zawierciu -weekend 4-6 września upłynie pod znakiem dobrego jedzenia.  A to wszystko  za sprawą kolejnej edycji  tego kulinarnego wydarzenia w Miasto Zawiercie. Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją będzie kilkanaście food trucków, od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców. Serwowane będą oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Start już a piątek o godzinie 16:00 ( do 22:00). W sobotę oraz niedzielę będziemy mogli rozkoszować się pysznościami również w godzinach 16:00 ( do 22:00). Wszystko odbywać się będzie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – oprócz dezynfekowania stolików, uporządkowanej kolejki, zalecamy także zakupy na wynos.

Dla wszystkich  zgromadzonych mieszkańców Zawiercie organizatorzy przygotowali również – Dużą strefę dla dzieci i młodzieży, Roll bary z piwem, Konkursy z nagrodami  oraz dobra muzykę

 

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także : Konkurs Starostwa Powiatowego w Zawierciu rozstrzygnięty

                       Zmiana rozkładu jazdy PKP – kolejne modernizacje na torach

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *