Zawierciańskie obiekty walczą

Zawierciańskie obiekty walczą o tytuł Najlepszej Przestrzeni Publicznej

Trwa 21.  plebiscyt publiczności w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2020. Zawierciańskie  obiekty walczą o tytuł Najlepszej Przestrzeni Publicznej.

 

Zawierciańskie  obiekty walczą o tytuł Najlepszej Przestrzeni Publicznej. O ten zaszczytny tytuł walczą dwa obiekty zlokalizowane w Zawierciu. Chodzi o Budynek Galeria Stara Łaźnia w Zawierciu oraz plac zabaw w Parku T. Kościuszki.

 

Celem konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego jest m.in. promocja realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzeń publiczną, przeciwdziałanie degradacji przestrzeni otwartej i zurbanizowanej, podnoszenie świadomości mieszkańców w zakresie kształtowania przestrzeni oraz poprawa wizerunku województwa i wzrost jego konkurencyjności. Do tegorocznej 21 edycji konkursu zgłoszono 42 realizacje, które zlokalizowane są na terenie 30 gmin województwa.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursach NPP 2020 i Architektura Roku odbędzie się w okresie jesiennym, w ramach obchodów Śląskich Dni Architektury.

 

Aby zagłosować w konkursie, wystarczy wejść na stronę  https://bit.ly/3fUfall  i pozostawić wybraną liczbę punktów (1, 2 lub 3) przy Galeria Stara Łaźnia – rewitalizacja budynku starej łaźni na osiedlu TAZ w Zawierciu lub Plac Zabaw im. Tadeusza Kościuszki w Zawierciu

 

Zobacz także:

Pijany motorowerzysta spowodował kolizję w Zawierciu

Świetlica środowiskowa w Zawierciu – otwarcie filii

Nowe zasady drogowe w Zawierciu na ul. Wyszyńskiego

Kino samochodowe w Łazach rusza 22 sierpnia

Sierpniowa edycja Strefy Domowej Wyprzedaży w Zawierciu

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *