Zawierciańskie Forum Kobiet

Zawierciańskie Forum Kobiet- rusza nowy projekt w mieście

Zawierciańskie Forum Kobiet – to nowa inicjatywa naszego miasta skierowana właśnie dla przedstawicielek płci pięknej. Wszystko po to, aby wspomóc rozwój kobiet.

 

Zawierciańskie Forum Kobiet – to kolejny projekt w Zawierciu. Tym razem skierowany jest dla kobiet. Ma on na celu wsparcie kobiet i ich rozwoju, zarówno osobistego, jak i zawodowego. W ramach projektu, odbędą się spotkania, warsztaty, szkolenia. Akcja ta skierowana jest głównie dla kobiet w trudnej sytuacji – samotnych matek czy ofiar przemocy. Jednak nie tylko. Do udziału w forum zaprasza się wszystkie kobiety – bez względu na sytuację rodzinną, materialną czy zawodową. Mile widziane są także kobiety – przedsiębiorcy. Forum zamierza również promować zaradność i przedsiębiorczość kobiet. Dzięki udziałowi w spotkaniach, kobiety mogą podzielić się swoimi pomysłami, rozwinąć swoje zainteresowania, a tym samym – wpłynąć pozytywnie na rolę kobiet w społeczeństwie.

Koordynatorem forum została Anna Konarska. Aby zgłosić chęć udziału w ZFK należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie przesłać go na adres mailowy : forumkobiet@zawiercie.eu  .  Formularz znajduje się TUTAJ

 

Źródło i foto : UM Zawiercie

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także :

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *