Zawierciański  Jarmark Bożonarodzeniowy

Zawierciański Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku odbędzie się wirtualnie

Z powodu pandemii tegoroczny Zawierciański  Jarmark Bożonarodzeniowy nie odbędzie się przy fontannie miejskiej. Wydarzenie zostanie przeniesione do Internetu,  gdzie między 6 do 24 grudnia oferty twórców rękodzieła, wystawców, firm,  zobaczymy zgromadzonych w jednym miejscu.

Zawierciański  Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku odbędzie się wirtualnie

 

Z uwagi na obecny stan sanitarno-epidemiologiczny związany z pandemią  Covid-19, który nie pozwala na bezpieczne przeprowadzenie imprezy, Miejski Ośrodek Kultury oraz  Urząd Miasta Zawiercie, podjęli decyzję o odwołaniu tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego w klasycznej formule. Decyzja ma związek z bezpieczeństwem mieszkańców  Zawiercia.

 

 – Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, kto chce zaprezentować m.in. rękodzieło, dekoracje świąteczne, biżuterię czy wyroby drewniane. Lista wystawców wraz z opisem i galerią ich wyrobów będzie dostępna w specjalnej zakładce na oficjalnej stronie MOK „Centrum” w Zawierciu (www.mok.pl), na oficjalnej stronie Miasta Zawiercie (www.zawiercie.eu) oraz na profilach Facebook. Prezentacje kolejnych wystawców pojawiać się będą od 6 do 24 grudnia. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli obejrzeć asortyment i otrzymają dane kontaktowe wystawców.

Aby zgłosić chęć udziału w Wirtualnym Jarmarku wystarczy do 14 grudnia przesłać formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami asortymentu dostępny pod linkiem: https://forms.gle/uz8rHZMirqx63DFy7 lub też zgłoszenie na adres mailowy sekretariat@mok.pl. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Wirtualnego Jarmarku Świątecznego dostępne są na stronie www.mok.pl. – Czytamy w komunikacie organizatorów

 

W tych trudnych czasach szczególnie ważne jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców, dlatego serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów do bezpłatnego udziału w Zawierciańskim  Wirtualnym Jarmarku Bożonarodzeniowym

 

Zobacz Także:

 – Bądź widoczny i bezpieczny. Działania zawierciańskiej drogówki

 – Budowa tężni w Zawierciu – ruszyły pracę budowlane

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *