Żarciowozy w Zawierciu

Żarciowozy w Zawierciu zawitają w ostatni weekend czerwca

Żarciowozy w Zawierciu zawitają w ostatni weekend czerwca – w ostatni weekend czerwca (26-28.06) odwiedzą nasze miasta i spędzą u nas aż 3 pyszne dni.

Żarciowozy w Zawierciu zawitają już za 2 tygodnie. Zawitają do naszego miasta 26 czerwca w piątek i zostaną aż do niedzieli 28 czerwca. Rozpoczną tym samym nowy letni sezon swojej food Truck’owej trasy. Te “mobilne restauracje” będą cieszyć nasze podniebienia na parkingu przy ul.Blanowskiej 50 – pod sklepem Spar ( dawna Spiżarnia).

Start już a piątek o godzinie 15:00 ( do 21:00). W sobotę będziemy mogli rozkoszować się pysznościami w godzinach 12:00-21:00, natomiast w niedzielę 12:00-20:00 .

Wszystko odbywać się będzie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – oprócz dezynfekowania stolików, uporządkowanej kolejki, zalecamy także zakupy na wynos. Do dyspozycji gości będzie również w pełni bezpieczny ogródek. W ofercie oprócz pysznego jedzenia, znajdziemy także przepyszną lemoniadę, a dla nieco starszych smakoszy – zimne piwo. Czas umili wszystkim przyjemna dla uszu muzyka.

Żarciowozy to kuchnia z całego świata w jednym miejscu – od amerykańskich burgerów, przez belgijskie frytki, po tajskiego pat thai, węgierskie langosze, czy japońską zupę ramen. Natomiast słodkie hiszpańskie churros, kołacze czy owoce w czekoladzie idealnie osładzają podniebienia gości.

Już dziś zapraszamy na pyszną ucztę !!!

Źródło i foto : Żarciowozy

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także: Remont chodnika w Zawierciu przy ul.Kresowej idzie pełną parą

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *