miejskich w Zawierciu

Zamontowano przewijaki w parkach miejskich w Zawierciu

Dwa plenerowe przewijaki dla dzieci stanęły w dwóch parkach miejskich-  w Parku Kościuszki i Parku Mickiewicza  w  Zawierciu. Bardzo się przydadzą młodym rodzicom z dziećmi.

 

Dwa plenerowe przewijaki dla dzieci stanęły w dwóch parkach miejskich w Zawierciu, obok placów zabaw. Na każdą drewnianą konstrukcję składa się ławka, stolik do przewijania dziecka  oraz  zadaszenie.

 – Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zakupiliśmy  2 ławki z przewijakami. Takie rozwiązanie z pewnością ucieszy opiekunów maluszków.

 Pracownicy  Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Zawierciu , zamontowali je w Parku Kościuszki i Parku Mickiewicza w bezpośrednim sąsiedztwie placów zabaw. Ze względu na komfort dzieci, przewijaki są zadaszone i dodatkowo zamontowano je w zacienionych miejscach – tłumaczy prezydent Zawiercia Łukasz Konarski

 

Przyglądając  się  plenerowym  przewijakom znajdujących  się w parkach   miejskich,  nie  spotkaliśmy , kto by inicjatywę skrytykował. Ludzie chwalą i pomysł, i wykonanie. Mówią, że stanowiska do zmiany pieluch dzieciom są wysokie jak w przychodniach, a przez to wygodne.

 

“No cóż, jak byłam młodą matką, to nie było takiej wygody, ale teraz jestem babcią chodzącą z wnukiem na spacery  i mogę pochwalić!” – powiedziała portalowi jedna z  mieszkanek Zawiercia.

 

Jak poinformował  zawierciański magistrat,  koszt jednego plenerowego  przewijaka to około   2,6 tys. złotych.

 

Zobacz  takze:

 – ZKM Zawiercie wprowadziło sprzedaż biletów przez smartfony

 – Literackie czwartki w Zawierciu ku pamięci śp.Bogdana Dworaka

 – Potrącenie na pasach w Podzamczu – ranni trafili do szpitala

 

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *