Policja

Policja poszukuje 20-letniego Pawła

Policja z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu poszukuje 20-letniego Pawła Banasiaka. Ten wysoki ( ok. 185 cm) młody, szczupły mężczyzna, jest mieszkańcem powiatu zawierciańskiego, gminy Łazy.

 

Policja z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu poszukuje 20-letniego Pawła Banasiaka. Ten wysoki ( ok. 185 cm) młody, szczupły mężczyzna, jest mieszkańcem powiatu zawierciańskiego, gminy Łazy. Od marca 2019 roku mieszkał jednak w Londynie. Z informacji rodziny wynika,że mężczyzna końcem listopada br. wyprowadził się dotychczas zajmowanego w Anglii mieszkania. Od tego czasu ani rodzina, ani znajomi nie mają z nim żadnego kontaktu – on sam również nie poinformował nikogo o zmianie miejsca zamieszkania czy też o swoich dalszych planach.  Chłopak ma krótkie, ciemne włosy i niebieskie oczy.

 

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu chłopaka lub jakiekolwiek inne informacje na jego temat, mogące pomóc w odnalezieniu go, proszeni są o kontakt z Komendą Policji w Zawierciu osobiście, telefonicznie (32) 67 38 255 lub mailowo: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl , jak również z każdą inną najbliższą jednostką policji.

 

Zobacz także:

Obwodnica Zawiercia- część zachodnia zostanie dokończona
Zawiercie : powiadomienia SISMS informują o aktualnej sytuacji w mieście
Szpital Zawiercie otrzymał kolejny samochód
Powiat zawierciański – 4 nowe zakażenia koronawirusem
Zawiercie wzbogaci się o aktywne przejścia dla pieszych
ZKM Zawiercie w okresie Świąt Wielkanocnych [INFORMACJA]
 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *