Piknik

Za nami VI Piknik Organizacji Pozarządowych w Zawierciu

W sobotę, 14 września, na parkingu przy Miejskim Ośrodku Kultury Centrum w Zawierciu odbył się coroczny Piknik Organizacji Pozarządowych.

W tym roku to już VI edycja tego wydarzenia. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zawiercie Łukasz Konarski. Impreza rozpoczęła się o godzinie 14:00 od przywitania wszystkich uczestników. Następnie, punktualnie o 14:30 rozpoczęły się występy artystyczne i sportowe organizacji biorących udział w wydarzeniu. Później przyszedł czas na kolejny punkt programu – był nim koncert zespołu Elvis’56. To Rock’n’Roll-owa formacja, która zafascynowana przebojami Elvisa Presleya prezentuje swoją aranżację jego przebojów. Następnie przyszedł czas na podziękowania wszystkim organizacjom za współpracę i wręczanie statuetek tym najbardziej wyróżnionym.

W trakcie trwania pikniku, można było poznać dogłębniej profil działania każdej z organizacji na specjalnie przygotowanych przez nich stoiskach.

Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci. Oprócz gier, zabaw, malowania twarzy i dmuchanych zamków do skakania, na najmłodszych czekały także służby ratunkowe ( Straż Pożarna, Policja, Straż Miejska, WKU ), które przygotowały dla dzieci pokazy swoich pojazdów i przedstawiły na czym polega ich praca. Ponadto, czekały także wata cukrowa i popcorn oraz kiełbaski z grilla.

————————————————

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *