zlot dla Niny w Zawierciu

Za nami charytatywny zlot dla Niny w Zawierciu

Charytatywny zlot dla Niny w Zawierciu odbył się w 3 września  na terenie OSiRu przy ul. Moniuszki 10. Poza wsparciem słusznego celu, można było zobaczyć kultowe cztery kółka.

 

W sobotę, 3 września, odbył się “Zlot charytatywny dla Niny” w celu wsparcia Niny Kudeli. Jak zwykle, fani czterech kółek okazali swoje wsparcie i wielkie serca.

 

Dziewczynka choruje od urodzenia na wrodzony zespół wad genetycznych. Nie jest w stanie sama funkcjonować – nie chodzi sama, jej rozwój psycho – ruchowy jest znacznie opóźniony. Dlatego należy zrobić wszystko, aby pomóc rodzicom dziewczynki w zapewnieniu jej jak najlepszych warunków do życia, umożliwić bardzo kosztowną rehabilitację i leczenie.

 

W tym celu właśnie zorganizowano zlot, podczas którego można było podziwiać pokazy kick-boxing, pokaz strażacko-ratowniczy oraz pokaz Pole Dance/Car Washing.  Dla mieszkańców  Zawiercia  przygotowano również  konkursy m.in. trzymanie felgi na czas kobieta/mężczyzna. O muzyczny  akcent podczas  wczorajszego  pikniku zadbał zespołu Grifferno.

 

Za nami charytatywny zlot dla Niny w Zawierciu

Organizatorzy zlotu  dla Niny  nie zapomnieli o najmłodszych  uczestnikach pikniku. W specjalnie  przygotowanej  strefie  dla dzieci  można było uczestniczyć w warsztatach  tematycznych, skosztować waty cukrowej oraz wyskakać emocje po pierwszym dniu  szkoły  na dmuchawcach.

 

Jeśli chcesz wesprzeć walkę Niny, wystarczy wejść na zbiórkę założoną w serwisie pomagam.pl!

 
Zdjęcia: OPS Żerkowice / Zawierciańskie Klasyki / Szlachetna Paczka Zawiercie, Łazy, Poręba

Zobacz także:

Modernizacja Szpitala w Zawierciu – zakończono 3-letnią inwestycję

Zawiercie – dyżury aptek we wrześniu 2022

Filmowe nowości w MOK Zawiercie – repertuar na wrzesień 2022

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.