Za kółkiem bez prawa jazdy

Za kółkiem bez prawa jazdy i z trzema promilami

Za kółkiem bez prawa jazdy i z trzema promilami alkoholu w organizmie  uszkodziła zaparkowany  samochód  przy ul.Piekarskiej, a następnie  udała się  do domu .

 

We wtorek,1 września,  tuż po godzinie 22:30 w Zawierciu przy ul. Piekarskiej 37-latka za kółkiem bez prawa jazdy i z trzema promilami alkoholu w organizmie  uszkodziła zaparkowany tam samochód, a następnie  udała się  do domu .

 

 – Po godzinie 22:30 w Zawierciu policjanci zawierciańskiej drogówki przeprowadzili badanie stanu trzeźwości kobiety, która jadąc osobowym renault ulicą Piekarską, uszkodziła zaparkowany tam samochód. 37-latka pozostawiła swoje auto na parkingu i udała się do domu. Kobieta wydmuchała ponad 3 promile alkoholu – informuje policja z zawierciańskiej  drogówki

 

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że kobieta nie powinna w ogóle wsiadać za kierownicę żadnego pojazdu, gdyż nie posiada uprawnień do kierowania. Teraz odpowie nie tylko za wykroczenie, ale przede wszystkim za popełnione przestępstwo. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Zobacz także:

 – Narodowe czytanie w Zawierciu -“Balladyna” Juliusza Słowackiego

 – Galeria Stara Łaźnia w Zawierciu otwarta

 – Zawiercie uczciło rocznicę wybuchu II wojny światowej

 – Szpital w Zawierciu posiada nowy sprzęt endoskopowy

Zlot Food Trucków w Zawierciu – zawitają w pierwszy weekend września

Za nami Uroczyste Otwarcie Mieszkań Wspomaganych/Wspieranych w Zawierciu

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *