Wysokie zwycięstwo Viretu CMC Zawiercie

W niedzielnym meczu ligowym Viret CMC Zawiercie pokonał MUKS Siódemkę Mysłowice 42:24.


W niedzielnym meczu ligowym Viret CMC Zawiercie pokonał MUKS Siódemkę Mysłowice 42:24. Tak wysokie zwycięstwo Viretu CMC Zawiercie, klub zawdzięcza głównie Kacprowi Cegłowskiemu, który trafił do bramki aż 11 razy. Równie skuteczni okazali się także Artur Makaruk, trafiając celnie 5 bramek oraz Igor Zagała, Damian Kapral, Daniel Pawlik i Mateusz Bugaj, którzy zdobyli po 4 cenne punkty dla swojej drużyny. Rywale z Mysłowic dzielnie walczyli o każdy punkt, jednak brak jednego z ich najlepszych strzelców – Przemysława Wierzbica, nie przeszedł bez echa. Zawiercianie bardzo szybko wypracowali ogromną, 18-punktową przewagę, którą przez całe spotkanie udało się utrzymać i w rezultacie zakończyć spotkanie wygraną gospodarzy 42:24.
To spektakularne zwycięstwo Viretu CMC Zawiercie na pewno będzie doskonałym prezentem świątecznym zarówno dla zawodników, jak i kibiców, którzy wiernie dopingują swoją drużynę na każdym meczu.
Podczas ostatniego w tym roku spotkania nie mogło zabraknąć także dodatkowych atrakcji. Jedną z nich był występ zespołu „Iskierki” z Wierbki. Dodatkową okazją do świętowania były urodziny kieronika drużyny Rafała Burdzińskiego.
W trakcie meczu, uczczono także minutą ciszy pamięć niedawno zmarłego Honorowego Prezesa Śląskiego Związku Piłki Ręcznej Alfreda Wrzeskiego.


Foto: Tomasz Sobota


—————————————————


Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także : Rozkład jazdy autobusów ZKM w Zawierciu w Święta

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *