Na  niestrzeżonym przejeździe kolejowym

Na  niestrzeżonym przejeździe kolejowym Kobieta wjechała pod pociąg

Na  niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. Mostowej w Zawierciu doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kobieta osobówką wjechała pod koła pociągu towarowego.

Na  niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. Mostowej w Zawierciu doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kobieta osobówką wjechała pod koła pociągu towarowego. Do zdarzenia doszło w środę po godz. 8.00 . Na miejscu interweniowała policja, zespół ratownictwa medycznego. Policja ustaliła, że kierująca seatem 41-letnia kobieta  dojeżdżając do przejazdu kolejowego, nie zatrzymała się ignorując prawdopodobnie znak STOP. Doprowadziła tym samym do zderzenia z pociągiem towarowym. Razem z kobietą podróżował jej 15-letni syn, nie doznali żadnych obrażeń. Kierująca osobówką i maszynista byli trzeźwi.  . Pociąg jechał wolno, dlatego nie doszło do tragedii. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny uszkodzonego seata i zastosowali postępowanie mandatowe wobec sprawczyni kolizji.

 

Policja z Zawiercia Przypomina !!!

„Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu kolejowego oraz przejeżdżając przez przejazd, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność. Przed wjechaniem na tory jest on obowiązany upewnić się, czy nie zbliża się pojazd szynowy oraz przedsięwziąć odpowiednie środki ostrożności, zwłaszcza jeżeli wskutek mgły lub z innych powodów przejrzystość powietrza jest zmniejszona.”

 

Foto:KPP Zawiercie

————————————————

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

 

Zobacz także:

Obwodnica Zawiercia- część zachodnia zostanie dokończona
Zawiercie : powiadomienia SISMS informują o aktualnej sytuacji w mieście

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *