Wybieg dla psów w Zawierciu już otwarty. To raj dla naszych pupili

Wybieg dla psów w Zawierciu oficjalnie już otwarto. Mieści się przy boisku OSiR przy ul. Dojazd (tuż obok Skateparku).

 

Wybieg dla psów w Zawierciu już gotowy. Dokonano bowiem jego oficjalnego otwarcia. Mieści się przy ul. Dojazd, tuż obok Skateparku – za wielofunkcyjnym boiskiem OSiR. Na jego terenie znajdziemy wiele atrakcji dla naszych milusińskich. Wśród nich m.in. zestawy obręczy do skakania i wiele innych. W uroczystym otwarciu obiektu uczestniczył Prezydent Miasta Zawiercie Łukasz Konarski. Wszystkie czworonogi, które przybyły na otwarcie ze swoimi właścicielami, otrzymały drobne upominki, które ufundował Sklep Zoologiczno – Wędkarski Sznaucer w Zawierciu.

Wybieg dla psów to bez wątpienia miejsce, którego w naszym mieście brakowało. To miejsce, gdzie nasi pupile mogą bezpiecznie bawić się na ogrodzonym terenie i tym samym mieć także kontakt z innymi psami. Tym bardziej zapewne cieszy mieszkańców fakt, że udało się stworzyć właśnie takie miejsce.

To  jednak nie jest ostatnie słowo w tym temacie. W planach jest bowiem stworzenie jeszcze takiego wybiegu w dzielnicy Centrum. Wszystko po to, aby nasze czworonogi miały również miejsce do “swoich zabaw”.

Foto: UM Zawiercie

Zobacz także :

Zawierciańska majówka po dwóch latach przerwy – podsumowanie

Szkoła muzyczna w Zawierciu – rusza nabór do klas pierwszych

Deklaracja o sposobie ogrzewania – złóż ją już dziś do urzędu miasta

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.