Warta Zawiercie podejmie

Warta Zawiercie podejmie piłkarzy RKS Grodziec

Warta Zawiercie podejmie w najbliższy piątek, 31 lipca, na własnym boisku piłkarzy z RKS Grodziec. Początek spotkania o godzinie 18:00.

 

Warta Zawiercie podejmie na swoim boisku piłkarzy z RKS Grodziec. Spotkanie odbędzie się w piątek, 31 lipca o godzinie 18:00 na stadioni przy ul. Moniuszki 10. Wstęp płatny 5 zł w postaci cegiełki na rozwój klubu. Opłata ta jednak nie dotyczy kobiet i dzieci.

W najbliżyszm sezonie skład KP Warty Zawiercie uległ drobnym zmianom. W związku z tym poniżej przedstawiamy dokładny skład, z podziałem na poszczególne pozycje na boisku :

Bramkarze : Rafał Maścibrzuch i Sławomir Liberski.

Obrońcy : Patryk Bartusiak, Dominik Chmielewski, Italo Santana Ferreira, Michał Sołtysik, Michał Kamiński, a także  Dawid Wrona.

Napastnicy : Norbert Bębenek, Franciszek Gajda i Jacek Jarnot.

Pomocnicy : Damian Adamiecki, Patryk Grim, Fabian Klama, Szymon Maszczyk, Antunes Pereira Neison, Mateusz Wawoczny oraz Michał Mąka.

Kadra trenerska pozostaje bez zmian : Robert Majchrzak i Dawid Gajecki

Można więc zauważyć, że nowymi nabytkami drużyny są: bramkarz Sławomir Liberski, który wcześniej grał przez półtora sezonu w drużynie Źródło Kromołów. Siły Warty Zawiercie na pozycji pomocnika wzmocni Antunes Pereira NEISON -Brazylijczyk, grający wcześniej w drużynie SŁOMNICZANKA Słomniki. Na boisku pojawi się także dotychczasowy wychowanek Warty Zawiercie – Franciszek Gajda, który zajmie pozycję napastnika.

 

 

Źródło i foto : Klub Piłkarski Warta Zawiercie

 

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także: WOPR Zawiercie ogranizuje szkolenie

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *