Viret Zawiercie

Viret CMC Zawiercie pewną ręką pokonał SPR Grunwald Rudę Śląska

W ostatnim spotkaniu piłkarzy ręcznych, Viret CMC Zawiercie pewną ręką pokonał rywali z Rudy Śląskiej

Początek spotkaniu był niezwykle wyrównany. Jednak po 10 minutach Paweł Wójcik i Artur Makaruk odwrócili spotkanie o 360 stopni. Po ich celnych strzałach do bramki, Viret CMC Zawiercie wyszedł już na 3-punktowe prowadzenie. Mimo,iż goście dokładali wszelkich starań, pierwsza połowa należała zdecydowanie do zawierciańskich szczypiornistów, którzy prowadzili już 20:12.

Druga połowa to powtórka z początku spotkania- każda drużyna odpowiadała ciosem za cios. Ta część spotkania była niezwykle emocjonująca – mogliśmy podziwiać brawurowe ataki. Świetną grą popisali się także bramkarze, którzy zdecydowanie nie mogli się nudzić. Kropkę nad i postawił Marcin Kurzawa, który fenomenalnie trafił do bramki i zakończył spotkanie z wynikiem 41:30 dla szczypiornistów z Zawiercia .

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Post Author: KulturalneZawiercie.pl