Teatr piasku w Zawierciu

Teatr piasku w Zawierciu – spektakl zawita do MOKu

Teatr piasku w Zawierciu – Opowieść Wigilijna to wyjątkowy spektakl, który zawita na deski Miejskiego Ośrodka Kultury CENTRUM.

 

Teatr piasku w Zawierciu to bez wątpienia wydarzenie, na które mieszkańcy czekali od dawna. Tego jeszcze w naszym mieście nie było. Jest to spektakl malowany piaskiem, śniegiem i światłem. Idealnym wypełnieniem tego będzie doskonała gra aktorów.

Spektakl odbędzie się 9 grudnia o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu.

Pomysłodawczynią i wykonawczynią jednocześnie jest Tatiana Galitsyna. Kilka lat temu urzekła ona swoim talentem jurorów programu rozrywkowego Mam Talent, który zresztą wygrała. Od tego momentu podróżuje ona ze swoim programem po całym kraju i zachwyca swoim talentem.

Bilety na spektakl można kupić natomiast za pośrednictwem strony internetowej : KUP BILET

“Opowieść wigilijna” to z kolei ponadczasowa opowieść o relacjach międzyludzkich , która przekazuje bardzo ważne wartości życiowe. Opowiada historię Ebenezera Scroog’a. Ten mieszkający w Londynie bogaty starzec jest ogarniętym cynizmem skąpcem, którego nic nie cieszy.  Najchętniej całkowicie usunąłby radość ze świata. Człowiek ten nie ożenił się ani nie utrzymuje relacji z rodziną, poświęcił życie, by zarabiać i oszczędzać, i uważa, że każde inne zajęcie to marnowanie czasu. Jednak tegoroczne Boże Narodzenie będzie dla niego przełomowym wydarzeniem, oto bowiem w jego mieszkaniu pojawi się duch dawnego wspólnika w interesach i zapowie wizyty trzech innych duchów. To zaś, co zrozumie dzięki nim Scrooge, odmieni go na zawsze.

 

Źródło i foto : Teatr piasku

 

Zobacz Także :

Nowy klub muzyczny w Zawierciu powstanie już niebawem

Głosowanie w budżecie obywatelskim zakończone. Znamy wyniki

Festiwal Wiesława Ochmana w Zawierciu uroczyście rozpoczęty

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *