Targ na Marszałkowskiej w Zawierciu

Targ na Marszałkowskiej w Zawierciu – lokale użytkowe do wynajęcia

Targ na Marszałkowskiej w Zawierciu – już w najbliższą sobotę odbędzie się targ lokali użytkowych.

 

Targ na Marszałkowskiej w Zawierciu – już w najbliższą sobotę, 17 października, odbędzie się pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście. Skierowane ono jest w głównej  mierze do przedsiębiorców – tych obecnych, jak również planujących otworzyć działalność. Obecnie, przy ul. Marszałkowskiej znajduje się wiele wolnych lokali, które należą do Gminy Zawiercie. Wynajem takiego lokalu niesie za sobą wiele korzyści – przede wszystkim finansowych. Ceny najmu są bowiem w takim przypadku bardzo przystępne.

Podczas sobotnich targów będzie możliwość obejrzenia poszczególnych lokali. Targi te rozpoczną się punktualnie o godzinie 10:00.

To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowano w tym dniu. Targom bowiem towarzyszyć będzie kolejna już edycja Zawierciańskiej Wymiany Książek. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, tak i tą wymianę książek organizuje stowarzyszenie Zawiercie Odnowa. Środki na ten cel pozyskano w części w ramach małego grantu z Gminy Zawiercie. Wymiana polegać będzie dokładnie tak samo jak poprzednio- za każdą przyniesioną książkę można wybrać inną z udostępnionego zbioru. Odbędzie się ona w Bramie Literackiej, przy ul. Marszałkowskiej 22 w godzinach 10:00-14:00.

Ponadto, tego dnia o godzinie 12:00 w Bramie Muzycznej ( ul. Marszałkowska 8/10) odbędzie się również solowy koncert Bartłomieja Chyli.

Sobota zatem zapowiada się niezwykle atrakcyjnie w naszym mieście. Ważne jednak, aby pogoda dopisała.

 

Źródło i foto: Marszałkowska

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także : Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych ? Jakie plany ma rząd?

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *