Styczeń Kinie MOK Zawiercie

Styczeń w Kinie MOK Zawiercie zapowiada się wyjątkowo różnorodnie

Styczeń w Kinie MOK Zawiercie zapowiada się wyjątkowo różnorodnie. Widzowie znajdą w repertuarze zarówno propozycje familijne i animacje dla najmłodszych, jak i kino sensacyjne

 

Styczeń w Kinie MOK Zawiercie zapowiada się wyjątkowo różnorodnie. Widzowie znajdą w repertuarze zarówno propozycje familijne i animacje dla najmłodszych, jak i kino sensacyjne, dramaty oraz filmy inspirowane historią i literaturą. To idealna okazja, by rozpocząć nowy rok od wizyty w kinie – niezależnie od wieku i filmowych upodobań.

 

Dla najmłodszych i całych rodzin

W styczniowym repertuarze nie zabraknie animowanych hitów.
Na ekranie pojawi się „SpongeBob: Klątwa Pirata”, czyli pełna humoru i przygód morska wyprawa ulubionej gąbki z Bikini Dolnego. SpongeBob, pragnąc udowodnić swoją odwagę, wyrusza tropem Latającego Holendra w podróż, która zaprowadzi go w najgłębsze zakątki oceanu.

Młodsi widzowie mogą także zobaczyć kontynuację popularnej animacji „Delfinek i ja 2”. To ciepła, kolorowa opowieść o przyjaźni chłopca i delfina, którzy wyruszają w kolejną przygodę, by odkryć swoje korzenie i zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

Dynamiczną i pełną akcji propozycją familijną są również „Szybcy i sprytni” – historia szopa o pseudonimie Sokół oraz grupy zwierzęcych bohaterów, którzy muszą powstrzymać katastrofę na pędzącym przez Amerykę superszybkim pociągu.

 

Thrillery i kino pełne napięcia

Miłośnicy mocniejszych wrażeń znajdą coś dla siebie w filmie „Pomoc domowa”. To mroczny thriller o kobiecie próbującej zacząć nowe życie, która podejmuje pracę w domu bogatego małżeństwa. Za murami luksusowej posiadłości kryje się jednak sekret, który zmienia jej codzienność w walkę o przetrwanie.

Na ekran trafi także „28 lat później – część 2: Świątynia Kości” – kontynuacja postapokaliptycznej historii, w której największym zagrożeniem okazują się nie zarażeni, lecz bezwzględni ocalali. Film stawia pytania o granice człowieczeństwa w świecie po katastrofie.

 

Kino ambitne i poruszające historie

Styczeń w Kinie MOK Zawiercie to także propozycje dla widzów ceniących kino refleksyjne.
Film „Wysokie i niskie tony” opowiada o spotkaniu dwóch braci z zupełnie różnych światów, których łączy miłość do muzyki. To ciepła i wzruszająca opowieść o talentach, przeznaczeniu i rodzinnych więziach.

Historyczno-literacką propozycją jest „Hamnet” – poruszający dramat osadzony w XVI-wiecznej Anglii, ukazujący prywatne życie Williama Szekspira i wydarzenia, które stały się inspiracją do stworzenia „Hamleta”.

Na ekranie pojawi się również „Wielka Warszawska”, film o młodym dżokeju marzącym o wielkiej karierze. W realiach schyłku PRL-u bohater wkracza w świat wyścigów konnych, gdzie idealizm zderza się z korupcją, wielkimi pieniędzmi i trudnymi wyborami.

 

Bilety już w sprzedaży

Bilety na wszystkie seanse są dostępne w kasie MOK oraz online.
Zainteresowanie styczniowym repertuarem jest duże, dlatego warto zarezerwować miejsca z wyprzedzeniem.

Nie czekaj  zaplanuj swój seans i rozpocznij nowy rok z dobrym kinem w Kinie MOK Zawiercie.

 

Drodzy Czytelnicy
Jeśli macie ciekawy temat, którym chcielibyście się podzielić, historie, które zasługują na światło dzienne, lub pomysł na artykuł, który warto poruszyć – czekamy na Wasze wiadomości!
Skontaktujcie się z nami, wysyłając e-mail na adres: kontakt@kulturalnezawiercie.pl lub wiadomość poprzez nasze media społecznościowe. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i z przyjemnością zgłębimy interesujące wątki.
Tworzymy tę przestrzeń z myślą o Was, dlatego Wasze inspiracje są dla nas niezwykle cenne.

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz