Koncert Noworoczny w Zawierciu

Spektakle teatralne w Zawierciu – repertuar MOK

Już niebawem na deskach MOKu odbędą się dwa spektakle teatralne w Zawierciu. Czeka nas potężna dawka humoru, ale i wieczory pełne kultury.

Spektakle teatralne w Zawierciu to coraz bardziej popularna forma spędzania wolnego czasu. Oprócz filmów wyświetlanych w kinie, będziemy mogli wziąć udział w widowisku “na żywo”. Obsada w obu przypadkach jest także doborowa- to gwarancja doskonałej zabawy i pełnego relaksu.

Już w marcu, na deski Miejskiego Ośrodka Kultury CENTRUM w Zawierciu zawitają aktorzy pierwszego ze spektakli. Będzie to “Lotto” w reżyserii Macieja Wojtyszko. Spektakl opowiada historię trzech par, wśród których Helena ( Edyta Jungowska) uważa,że jej ogromna intuicja jest wyznacznikiem szczęścia. O każdym szczęśliwym zdarzeniu w swoim życiu postanawia się podzielić z pozostałymi przyjaciółmi. Jednak przychodzi czas, kiedy w życiu pojawiają się wydarzenia nie koniecznie pozytywne. I tu pojawia się pytanie- czy w tej sytuacji należy także podzielić się z znajomymi? Spektakl ten tak naprawdę opowiada historię każdego z nas- każdego, kto wierzy,że uda mu się wygrać z losem.

W pozostałych rolach zobaczymy : Jowita Budnik, Radosław Pazura, Edyta Herbuś, Robert Wabich, Joanna Kurowska, Andrzej Popiel, Romek Bugaj

Spektakl odbędzie się 19 marca o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu.

Bilety w cenie 90 zł do nabycia w kasie MOK oraz online.

Drugi spektakl to kontynuacja pierwszej części MayDay, czyli tym razem “MayDay2”. To historia londyńskiego taksówkarza – bigamisty, jego przyjaciela, dwóch żon, a także dwójki jego dzieci, którzy nie wiedząc o swoim istnieniu, pewnego dnia poznają się przez internet. Przedstawienie pełne jest prześmiesznych sytuacji i gagów.

Obsada: Małgorzata Pikus, Joanna Litwin, Tomasz Kłaptocz,  Klaudia Gryboś, Karol Suszka, Paweł Bernadowski, Grzegorz Widera.

Spektakl odbędzie się 15 maja o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury CENTRUM w Zawierciu. Bilety do nabycia są online, w kasie MOK oraz na stronie kupbilecik.pl w cenie 60 zł.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także: Zawody karate w Zawierciu pod Patronatem Prezydenta

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *