Spektakle teatralne w MOK Zawiercie

Spektakle teatralne w MOK Zawiercie – zapowiadają się ciekawe wieczory

Spektakle teatralne w MOK Zawiercie już w najbliższym czasie będą cieszyć oko zawierciańskiej publiczności. Komedia to bowiem świetna propozycja na jesienne i zimowe wieczory.

 

Spektakle teatralne w MOK Zawiercie to niewątpliwie coś, co zawierciańska publiczność uwielbia. Już niebawem, na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury Centrum w Zawierciu, odbędą się bowiem dwa spektakle komediowe.

“Miłosna pułapka” 25 listopada (czwartek) o godz. 18:00. Bilety: 80 zł

reżyser: Stefan Friedman
obsada: Adrianna Biedrzyńska, Agnieszka Mrozińska, Artur Dziurman, Michał Lesień – Głowacki

Joasia Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery… Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni, przystojny architekt Paweł zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem gościnności gospodarza, a także pięknej willi z widokiem na morze. Zaczyna się jednak bać w chwili, kiedy orientuje się,że w całym domu nie ma klamek… Sytuacja zmienia się z minuty na minutę.
Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Kto w końcu będzie porywaczem, a kto porwanym? Wartka akcja, ekspresyjne, barwne postaci, które bawią i wzruszają. Do tego cudowna gra aktorska… Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim ostateczną walkę między kobieta i mężczyzną. A stawką jest prawdziwa miłość, dla której wiele można znieść. A kim byśmy byli, gdyby nie ona…

“Babski przekręt” 2 grudnia (czwartek) o godz. 18:00. Bilety: 80 zł

reżyser: Dariusz Tarakiewicz
autor tekstów muzycznych: Tadeusz Ross
obsada: Ewa Kuklińska, Agata Załęcka, Małgorzata Lewińska, Joanna Chułek

Włoski biznesmen i wielki patriota Luigi Caruso czyni starania, by odzyskać od Francuzów bezcenny obraz Mona Lizy. Kiedy nadarza się okazja, postanawia nie zmarnować swojej szansy. Po raz pierwszy w historii obraz ma przyjechać na wystawę do Polski. Będzie eksponowany w Pałacu Kultury. Luigi zbiera ekipę, by przechwycić obraz. Tworzą ją cztery, nietuzinkowe, acz nie do końca zorganizowane kobiety.

– Monika, która właśnie wyszła z więzienia po warunkowym zwolnieniu. Cztery lata odsiadki nauczyły ją tego, że nie warto ufać mężczyznom.
– Karla jest tajną agentką włoskiego wywiadu, która żyje poza systemem jako bezdomna na ulicach Warszawy.
– Natalia jest absolwentką prestiżowego Uniwersytetu jagiellońskiego, którą zdegradowano do roli tabliczki informacyjnej.
– Anna jest byłą policjantką, którą wyrzucono z pracy w wyniku fałszywego donosu.

Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, aby dokonać kradzieży i zarobić 100 milionów dolarów, żeby zmienić swoje warunki życiowe oraz odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili… Czy im się uda?  Czy otrzymają obiecane pieniądze? I co zamierzają zrobić z tak niewyobrażalną i niedorzeczną kwotą ? Czy znajdą wspólny język przy takiej różnicy charakterów?

 

Bilety do zakupu w kasie MOK lub za droga internetową : TUTAJ

Zobacz Także :

Przerwa w dostawie ogrzewania w Zawierciu – Turon pracuje nad naprawą

Szkoła rodzenia w Zawierciu rozpoczyna zajęcia z przyszłymi rodzicami

Nowe miejsca pracy w Zawierciu pojawią się dzięki nowemu inwestorowi.

W szpitalu nie działają telefony stacjonarne – dostępne zastępcze numery

Kabaret Młodych Panów zawita do Zawiercia

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *