"Rubinowe gody" w Zawierciu

Spektakl komediowy pt. “Rubinowe gody” w Zawierciu

Spektakl komediowy pt. “Rubinowe gody” w Zawierciu. Na scenie będziemy mogli podziwiać znanych polskich aktorów komediowych: m.in. znaną z roli Celiny Hadziukowej w „Ranczu” Dorotę Nowakowską, a także (wymiennie) Andrzeja Beyę-Zaborskiego („U Pana Boga w ogródku”) czy Tadeusza Chudeckiego („Klan”)

 

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Tego będzie można się dowiedzieć oglądając przezabawną komedię teatralną „Rubinowe gody”. Spektakl  już 2 kwietnia zostanie zagrany w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu o godzinie  17:00

Spektakl  komediowy pt. “Rubinowe gody” w Zawierciu

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka  oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? 

 

Bilety na komedię teatralną „Rubinowe gody” można nabyć w Internecie:

w serwisie KupBilecik: http://kbq.pl/71430 a także w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu, przy ul. Piastowskiej 1.

 

Zobacz Także:

Pomoc dla Zbigniewa z Zawiercia – mężczyzna zmaga się z ciężką chorobą

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.