Sławomir w Zawierciu

Sławomir w Zawierciu – podsumowanie drugiego dnia Urodzin Zawiercia

Sławomir w Zawierciu pojawił się w sobotę, 2 lipca. Był niekwestionowaną gwiazdą wieczoru, co udowodnił ilość mieszkańców na koncercie.

 

Sławomir w Zawierciu – gwiazda rock polo przyciągnęła tłumy fanów. Podczas sobotniego koncertu mieszkańcy dali się porwać świetnej zabawie. Gwiazdor wystąpił wraz ze swoją żoną – Kajrą. Zaśpiewali wiele znanych wszystkim swoich przebojów, takich jak: “Miłość w Zakopanem”, “Weselny pyton”. Jednak to właśnie w Zawierciu premierę miał nowy utwór Sławomira pt. “Andrzej”. Trzeba przyznać, iż Sławomir to nie tylko osoba z talentem muzycznym, ale także świetna postać sceniczna – potrafić porwać bowiem do zabawy nawet największych “sztywniaków” i wprowadzić podczas swoich koncertów naprawdę doskonałą atmosferę.

Wcześniej, publiczności umilał czas zespół Lord Sound of Queen.  Formacja ta przypomniała wielkie hity niezapomnianego Freddiego Mercuerego i zespołu Queen.  Jeszcze wcześniej z kolei gościł na urodzinach miasta zespół 2 PLUS 1, znany wszystkim zapewne z takich utworów jak “Windą do nieba” czy  “Chodź pomaluj mój świat”.

Zwieńczeniem drugiego dnia Urodzin Zawiercia była dyskoteką pod chmurką, którą prowadził DJ Kejwka. Natomiast tuż po nim, za konsolą pojawił się DJ BLAZE – rezydent klubu Afterek.

Kolejne atrakcje czekają nas już dziś, w niedzielę 3 lipca. Plan na dziś przedstawia się bowiem następująco :

godz. 16 – DJ Kejwka
godz. 17.30 – Wojciech Gąsowski
godz. 19 – Mikromusic
godz. 20.15 – WacToja
godz. 21.15 – DJ Fantomas I DJ MATTI
 
 

 

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.