Skasowała słup telefoniczny

Skasowała słup telefoniczny. Cztery auta uszkodzone

Skasowała słup telefoniczny. Cztery auta uszkodzone. To finał  jazdy na podwójnym gazie 43-letniej  mieszkanki Zawiercia. Do zdarzenia  doszło 3 września  tuż po godzinie  2 w nocy.

 

Skasowała słup telefoniczny. Cztery auta uszkodzone. To finał  jazdy na podwójnym gazie 43-letniej  mieszkanki Zawiercia. Policjanci z Zawiercie zatrzymali 43-letnią kobietę, która jadać   ulicą  Senatorską w kierunku  ulicy Piłsudskiego straciła panowanie nad kierownicą, na skutek czego uszkodziła słup telefoniczny oraz cztery zaparkowane na osiedlu samochody.

Jak  informują  policjanci . .

 -Po godzinie 2:00 w Zawierciu przy ulicy Senatorskiej doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jak ustalili na miejscu policjanci z zawierciańskiej drogówki, jadąca ulicą Senatorską w kierunku ulicy Piłsudskiego kobieta nie dostosowała prędkości jazdy, wskutek czego uderzyła w stojący w pobliżu słup telefoniczny. Siła uderzenia była tak duża, że 43-latka wypadła z osobowego forda. W wyniku zdarzenia uszkodzone zostały trzy zaparkowane przy ulicy Senatorskiej auta. Złamany słup uszkodził także stojący w pobliżu pojazd. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Jak się okazało, miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Teraz o losie kobiety zdecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwym, grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, odpowie za spowodowanie kolizji.

 
Źródło: KPP Zawiercie

Zobacz także:

 – Oddział okulistyczny w Zawierciu – uroczyste otwarcie po remoncie

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *