Mistrzostwa Polski Amatorów

Ruszyły Zapisy na Mistrzostwa Polski Amatorów w Piłce Siatkowej

Od 23 do 25 października w Zawierciu  rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Amatorów w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. Do 16 października organizatorzy przyjmują zgłoszenia do turniej.

 

Ruszyły  zapisy na Mistrzostwa Polski Amatorów w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. Impreza sportowa  odbędzie  się w dniach 23-25 października, a wszystkie  spotkania  zostaną  rozegrane w hali  sportowej znajdującej się przy Zespole Szkół Ogólnokształcących I LO , ul.Wojska Polskiego 55.

 

Zawody zostaną rozegrane w 2 (dwóch) kategoriach wiekowych: powyżej 18lat – kobiety oraz powyżej 18 lat  – mężczyźni. Uczestnicy zgłaszający chęć udziału w Mistrzostwa Polski Amatorów w Piłce Siatkowej, nie mogą być czynnymi  zawodnikami  sezonu 2020/2021rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej lig centralnych oraz wojewódzkich. Organizator posiada możliwość weryfikacji na bieżąco poprzez Ogólnopolski System Ewidencji Klubów i Zawodników.

 

Zgłoszenia należy dokonać do 16 października 2020 roku tylko i wyłącznie poprzez udostępniony system rejestracji internetowej  https://competit.pl/w/8348/

 

Turniej Mistrzostw Polski Amatorów w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn Zawiercie 2020 został objęty Honorowym Patronatem przez Starostę Powiatu Zawierciańskiego Gabriela Dorsa oraz stałym Patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej jak i Polskiej Ligi Siatkówki.

 

Zobacz także:

 – Za nami XII Międzynarodowa Olimpiada Sportowa UTW i Organizacji Senioralnych

 – Wielkie Zawierciańskie Dyktando – ruszyły zapisy

 – Viret CMC, po zaciętej walce, uległ Olimpii MEDEX Piekary Śląskie

 – Jurajscy Rycerze wywalczyli 3 punkty w Bełchatowie

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *