CMC Poland Zawiercie

Ruszył konkurs na projekt maskotki CMC Poland

CMC Poland ogłosił konkurs na projekt maskotki firmy. Rusza on 9 września i potrwa do 20 września. Konkurs adresowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym (uczęszczających do przedszkola), uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej oraz pracowników spółki.

 

Technika pracy dowolna, jednak praca powinna być wykonana w formacie A4 i powinna łączyć się z historią albo teraźniejszością firmy CMC Poland,jej profilem działalności. Istotne jest także, aby nie podpisywać pracy konkursowej, ponieważ prace oceniane będą anonimowo. Przy ocenie brane pod uwagę będą: oryginalność i pomysłowość, zgodność z tematyką oraz estetyka. W konkursie przewidziano nagrody w dwóch kategoriach- na kształt oraz na imię maskotki.

 

Nagrodą główną w kategorii na kształt maskotki jest kwota 2 tysięcy złotych, natomiast w kategorii na imię maskotki kwota 1,5 tysiąca złotych. Organizatorzy przewidzieli także wyróżnienie, które nagrodzone zostanie kwota 1 tysiąca złotych. Ponadto, projekt, który zwycięży zostanie oficjalną maskotką spółki CMC Poland na skalę krajową.

————————————————

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl
 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *