Repertuar kina w Zawierciu - w listopadzie na ekranie kina MOKu pojawią się trzy nowe propozycje dla fanów dobrego filmu.

Repertuar kina w Zawierciu w listopadzie – na ekranie trzy nowości

Repertuar kina w Zawierciu – w listopadzie na ekranie kina MOKu pojawią się trzy nowe propozycje dla fanów dobrego filmu.

 

Repertuar kina w Zawierciu zapowiada się w listopadzie bardzo ciekawie. W tym miesiącu na ekranie kina pojawią się aż trzy nowe propozycje filmowe. Wśród nich znajdziemy:

“POLOT” – polski film obyczajowy. Seans odbędzie się : 6 – 12 listopada codziennie o godz. 19:00.

Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół stawia wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Gdy na horyzoncie pojawią się duże pieniądze, młody wizjoner szybko przekona się, ile wyrzeczeń kosztuje własna firma. Karol będzie musiał ostrożnie dobierać zarówno przyjaciół, jak i biznesowych partnerów. Czy uda mu się osiągnąć sukces na własnych warunkach?

“PSY I KOTY 3” – film familijny- dla całej rodziny, produkcji amerykańskiej. Seans odbędzie się : 6 – 17 listopada codziennie o godz. 17:00.

“Psy i koty 3. Łapa w łapę” – Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony, opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w przypadku sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych. Przejmuje kontrolę nad częstotliwościami, słyszanymi tylko przez zwierzęta, doprowadzając do konfliktu. Globalna wojna między psami a kotami znowu wybucha. Zespół początkujących i niedoświadczonych agentów będzie musiał zawierzyć starym, dobrym zwierzęcym instynktom w celu przywrócenia powszechnego porządku i pokoju między dwoma gatunkami.

“TAJEMNICZY OGRÓD” – ponadczasowa baśń dla młodszych i starszych widzów. Seans odbędzie się : 7, 8, 11 i 14 listopada o godz. 11:00.

Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi.

 

Źródło i foto: MOK Zawiercie

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także : Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego Ruszyła Infolinia dla bezdomnych

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.