PUK w Zawierciu łata dziury

PUK w Zawierciu łata dziury po zimie – można zgłaszać dziurawe drogi

PUK w Zawierciu łata dziury po zimie. Razem ze znikającym śniegiem pojawiło się mnóstwo niebezpiecznych dziur na drogach w naszym mieście.

 

PUK w Zawierciu łata dziury w jezdni, które pojawiły po tym, jak gwałtownie stopniał śnieg. Na terenie miasta można zauważyć mnóstwo mniejszych i większych dziur w jezdni. Niektóre z nich są naprawdę niebezpieczne. Zagrażają bowiem kierowcom, a bardziej ich samochodom. Po wjechaniu w taką wyrwaną dziurę nie trudno o przebicie, a nawet urwanie koła.

W związku z tym, po licznych zgłoszeniach od mieszkańców, Urząd Miasta zareagował szybko na ten problem. PUK ( Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych) w Zawierciu monitoruje całe miasto pod tym kątem i sprawdza jakoś dróg, po czym usterki te naprawia. Do tej pory, do PUK zgłoszono już trzy ulice : Senatroską, Wierzbową, Romantyczną, Spacerową i Podmiejską. Na tych drogach ruszyły już prace naprawcze – dzisiaj prace rozpoczęły się na ulicy Senatorskiej. Drogowcy już naprawiają i łatają niebezpieczne dziury.

Można również samemu zgłosić daną ulicę, na której pojawiają się dziury. Mieszkańcy w tym celu mogą bowiem skontaktować się z Urzędem Miejskim w Zawierciu drogą mailową : drogi@zawiercie.eu  lub poprzez wiadomość prywatną na profilu miasta na Facebooku -> Miasto Zawiercie

Wszystkie zgłoszenia będą dogłębnie analizowane, a ubytki w jezdni sukcesywnie naprawiane.

 

Źródło i foto : Miasto Zawiercie

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także :

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *