Przesyłki kurierskie w Zawierciu

Przesyłki kurierskie w Zawierciu – powstał punkt nadania paczek

Przesyłki kurierskie w Zawierciu- od teraz nadawanie paczek kurierskich nie jest już problemem. Powstał punkt nadania paczek, gdzie nadamy paczki większości firm kurierskich.

 

Przesyłki kurierskie w Zawierciu – powstał zupenie nowy punkt, jedyny taki w mieście, gdzie możemy nadać przesyłki niemalże wszyskich firm kurierskich.  Mowa tutaj o punkcie Epaka Zawiercie. Zlokalizowany jest przy ul. Piłsudskiego 12 – na wprost Lidla / Polo Marketu.

Punkt oferuje przesyłki takich przewoźników jak : DPD, DHL, GLS, FedEx, InPost Kurier i wiele innych. Całkowitą nowością jest ofeta firmy Ambro, która oferuje transport części karoserii – drzwi, zderzaków, jak również innych, wielogabarytowych części samchodowych.

W swojej ofercie posiada także różnego rodzaju środki niezbędne do zapakowania towaru – kartony, koperty bąbelkowe, a także folie strechowe. Ponadto, znajduje się tam także profesjonalnie przygotowane miejsce do zapakowania przesyłki – wygodny stół ze wszystkimi niezbędnymi rzeczami, potrzebnymi do bezpieczenego zapakowania przesyłki.

Przesyłki można nadać na wiele sposobów. Począwszy od osobistej wizyty w punkcie epaki w Zawierciu, ale także wygodnie, przez stronę internetową – nie wychodząc z domu. Strona przedstawia bowiem oferty wszystkich dostępnych przewoźników wraz z cenami –  dzięki czemu mamy możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej TUTAJ

Źródło i foto : Epaka Zawiercie

 

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także :

Bocianówka w Zawierciu – odbyło się spotkanie w sprawie jej rewitalizacji

Food Trucki w Zawierciu – smaczna uczta za nami

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *