Poszukiwany obywatel Ukrainy

Poszukiwany obywatel Ukrainy – mężczyzna miał podjąć pracę w Zawierciu

Poszukiwany obywatel Ukrainy – mężczyzna przyjechał do Polski, aby podjąć pracę. Nie dotarł  jednak do niej i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

Poszukiwany obywatel Ukrainy – Sergii Kovsh przyjechał do Zawiercia w wakacje tego roku. Miał wówczas podjąć pracę zarobkową w firmie budowlanej na terenie naszego miasta – jako murarz. Niestety, do pracy tej się nie stawił. Od dłuższego czasu nie nawiązał również kontaktu z rodziną  ani ze znajomymi z Ukrainy, przebywającymi razem z nim w Zawierciu.

Mężczyzna jest wysoki, ma ok. 175 cm wzrostu, ma szczupłą sylwetkę, a także krótkie i siwe włosy.

Policja z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu prowadzą obecnie poszukiwania zaginionego mężczyzny. W związku z tym, każdy kto posiada jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny lub o miejscu jego przebywania, proszony jest o kontakt z miejscową policją. Informacje te przekazać można osobiście, telefonicznie pod numerem telefonu : 47 853 52 55 / 112, jak również za pomocą poczty elektronicznej: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl

Można również skorzystać z formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie policji TUTAJ .

Policja gwarantuje każdemu zgłaszającemu pełną anonimowość. Każda przekazana informacja, mogąca pomóc w ustaleniu miejsca pobytu cudzoziemca jest niezwykle cenna i ważna.

 

Źródło i foto: KPP Zawiercie

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także : 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.