Policjanci z Zawiercia poszukują

Policjanci z Zawiercia poszukują 44-letniego Sylwestra Ptasińskiego

Policjanci z Zawiercia poszukują 44-letniego Sylwestra Ptasińskiego, podejrzanego o przestępstwo z art. 209 §1 Kodeksu karnego.

 

Policjanci z Zawiercia poszukują 44-letniego Sylwestra Ptasińskiego, podejrzanego o przestępstwo z art. 209 §1 Kodeksu karnego. Poszukiwany mężczyzna ma 178 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie, proste włosy w kolorze ciemny blond i widoczną łysinę. Na górnej wardze ma bliznę.

Sylwester Ptasiński jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie za uporczywe uchylanie się od alimentacji. Mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

 

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu tel. 47 85 352 80, 47 85 352 55 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl

 

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego lub masz ciekawą informację, zdjęcie, materiał video? Wyślij wiadomość na adres: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

Zobacz Również:

 – Przed nami kolejny sportowe emocje z Viretem CMC Zawiercie

 – Zakończyła się przebudowa ulicy Dojazd. Powstały nowe miejsca parkingowe

 – Tężnia solankowa w Zawierciu – ruszył przetarg na budowę

 – Piękny żłobek dla 24 dzieci otwarto w Ogrodzieńcu

 – Policja poszukuje właściciela telefonu komórkowego

 – Więcej torów dla lepszych podróży między Katowicami a Zawierciem

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.