Policji w Zawierciu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu udaremnili jazdę pijanym kierowcom

W miniony weekend, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców oraz 1 będącego pod wpływem środków odurzających.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu udaremnili jazdę pijanym kierowcom. Wśród nich był zatrzymany w Kroczycach 60-letni kierowca Fiata,które nie dość,że był po spożyciu alkoholu,to miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto poszukiwany był w celu osadzenia w zakładzie karnym. Chwilę po nim, w Łazach zatrzymany zostały 40-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Mazda. Badanie wykazało,że zażywał on wcześniej środki odurzające. Kolejnym zatrzymany,tym razem w Porębie, okazał się 56- letni kierowca Mazdy, u którego po badaniu alkomatem wykryto 1,3 promila alkoholu. W sobotę zatrzymany został do rutynowej kontroli kierowca Renault Kangoo w Zawierciu przy ul. Sienkiewicza. 40- letni mężczyzna, jak się okazało, miały wydychanym powietrzu 2.,4 promila.

 

Do kolejnego zdarzenia doszło w późnych godzinach wieczornych w sobotę. Wtedy to, przy ul. Paderewskiego kierujący samochodem Peugot Partner z niewyjaśnionych przyczyn, wjechał w seata. 31- latek miał w wydychanym powietrzu 1,8 promila.

Policjanci alarmują o zgłaszanie wszystkich podejrzanie zachowujących się kierowców,mogących być po spożyciu alkoholu.

 

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

 

————————————————

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

 Zobacz także:

Ministerstwo Zdrowia: 27 nowych zakażeń ciągu ostatnich 12 godzin w woj. śląskim

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *