Policjanci  poszukują właściciela roweru

Policjanci poszukują właściciela roweru [ZDJĘCIE]

Policjanci  poszukują właściciela roweru widocznego na zdjęciu. Rower  został znaleziony w Podzamczu w rejonie ul. Krakowskiej w ubiegłym  tygodniu.

 

Policjanci poszukują  właściciela roweru, który został odnaleziony w ubiegłym  tygodniu  przez jednego z mieszkańców  Podzamcza  w rejonie ul. Krakowskiej.  Po zauważeniu  jednośladu przez  mężczyznę, postanowił  on na własną  rękę odszukać   właściciela  roweru . Niestety  poszukiwania nie dały żadnego  efektu.

 

  W obawie przed kradzieżą pojazdu, zabezpieczył go na swojej posesji  oraz poinformował ogrodzienieckich policjantów o znalezieniu  roweru.  Po otrzymaniu  zgłoszenia oraz zabezpieczeniu  jednośladu, policja  sprawdziła czy Rower nie figuruje w policyjnej bazie rzeczy utraconych. Niestety poszukiwania tą drogą  funkcjonariuszy ,również nie przyniosły żadnego efektu.

 

Policjanci z Ogrodzieńca  proszą właściciela  o kontakt telefoniczny z dzielnicowym mł. asp. Sebastianem Molik tel.: 47 853 57 18 lub tel. kom. 798 031 266, e-mail: dzielnicowy.ogrodzieniec16@zawiercie.ka.policja.gov.pl. W tej sprawie można się także kontaktować z dyżurnym zawierciańskiej komendy tel. 47 853 52 55.

 

Źródło oraz foto: KPP Zawiercie

 

Zobacz  także:

 Szkoły podstawowe w Zawierciu otrzymały dofinansowanie.

 – Igor Kolaković nowym trenerem Jurajskich Rycerzy!

 – Schronisko w Zawierciu- odbyło się spotkanie z prezydentem

 – Zawiercianka wypadła z okna- akcję ratunkową prowadziło LPR

 – Rozpoczęły się wiosenne porządki z PUK Zawiercie

 – Zawierciańskie biura podróży w dobie pandemii

 – Dyżury Aptek w Maju na Terenie Miasta Zawiercie

 

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *