Policja poszukuje właściciela

Policja poszukuje właściciela rzeczy, które znaleziono nad zalewem

Policja poszukuje właściciela rzeczy, które znaleziono nad zalewem w Tarnowskich Górach. Przeszukano zbiornik Chechło – Nakło , jednak nie odnaleziono nikogo.

Policja poszukuje właściciela pontonu, który odnaleziono na brzegu zalewu Chechło – Nakło w Tarnowskich Górach. Do mundurowych zgłosiła się we wtorek osoba, która poinformowała o znalezisku. Na brzegu zbiornika wodnego znajdował się bowiem niezacumowany ponton, krzesełko turystyczne, koc, a także butelka ze smoczkiem. Zaraz po zgłoszeniu policjanci wraz z płetwonurkami rozpoczęli przeszukiwania terenu i zbiornika. W poszukiwaniach wzięli udział policjanci z Tarnowskich Gór, katowickiego oddziału prewencji, a także ratownicy WOPR. Cała akcja trwała kilka godzin, jednak nie odnaleziono nikogo.

Podczas przeszukiwań, policjanci trafili na właścicieli samochodu, pochodzących z Bytomia, którzy mieli podróżować z 2-letnim dzieckiem. Okazało się jednak, że to nie oni są właścicielami pozostawionych rzeczy.

Ponadto, tamtejsza policja nie otrzymała bowiem żadnego zgłoszenia o jakimkolwiek zaginięciu w okolicy.

Policjanci zwracają się zatem z prośbą o kontakt, jeśli ktokolwiek rozpoznaje rzeczy ze zdjęcia. Kontaktować się można z komendą w Tarnowskich Górach przy ulicy Bytomskiej 6 pod numerem telefonu 47 85 342 55 lub alarmowym numerem 112.

Źródło i foto:  Policja Śląska

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

 

Zobacz także :

Nowe zasady drogowe w Zawierciu na ul. Wyszyńskiego

– Kino samochodowe w Łazach rusza 22 sierpnia

 – Sierpniowa edycja Strefy Domowej Wyprzedaży w Zawierciu

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *