Policja poszukuje podejrzanego

Policja poszukuje podejrzanego – mężczyzna nie płaci alimentów

Policja poszukuje podejrzanego o przestępstwo 50-letniego mężczyzny. Unika on więzienia za uchylanie się od płacenia alimentów.

 

Policja poszukuje podejrzanego Grzegorza Sadowskiego na podstawie listu gończego, wystawionego przez Sąd Rejonowy w Zawierciu. Mężczyzna ten ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Podejrzany jest bowiem o przestępstwo z art. 209 § 1a kk . Konkretnie, unika odbycia kary pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego ( art. 209 § 1a kk mówi bowiem – uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego i narażenie w ten sposób osobę uprawnioną na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych). Poszukiwany ma 50 lat, jest średniej budowy ciała i średniego wzrostu ( ok. 168 cm). Na jego głowie natomiast widać lekka łysinę. Jego cechą charakterystyczną są liczne tatuaże.

Każdy kto posiada jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca jego pobytu, powinien natychmiast zgłosić to policji. Wszelkie informacje na ten temat należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu – osobiście lub telefonicznie tel. 47 85 352 55, 47 85 352 80 , ewentualnie pod numerem alarmowym 112. Ponadto, informacje można także przekazać drogą elektroniczną kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl, jak również za pośrednictwem formularza kontaktowego Powiadom nas dostępnego na stronie policji.

Policja gwarantuje bowiem wszystkim zgłaszającym anonimowość. Natomiast świadome ukrywanie poszukiwanego lub zatajanie informacji o jego miejscu pobytu zagrożone jest karą.

 

Źródło i foto : KPP Zawiercie

 

Zobacz Także :

Policjanci z Poręby zatrzymali poszukiwanego. Miał przy sobie narkotyki

Kościuszkowskie pasowanie w zawierciańskiej podstawówce

Teatr piasku w Zawierciu – spektakl zawita do MOKu

Nowy klub muzyczny w Zawierciu powstanie już niebawem

Głosowanie w budżecie obywatelskim zakończone. Znamy wyniki

Szkoła Medyczna w Zawierciu obchodzi jubileusz 60-lecia istnienia

Przedszkole nr 3 w Zawierciu zyskało nową salę sensoryczną

Festiwal Wiesława Ochmana w Zawierciu uroczyście rozpoczęty

Trwa odnawianie budynków w Zawierciu – aż 31 przejdzie remont

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *