Policja KPP Zawiercie

Policja KPP Zawiercie poszukuje złodzieja karty bankomatowej

Policja KPP Zawiercie poszukują mężczyzny, który w dniu 6 października włamał się do samochodu dostawczego zaparkowanego na parkingu przy ul. 11-go listopada.

Policja KPP Zawiercie poszukują mężczyzny, który w dniu 6 października włamał się do samochodu dostawczego zaparkowanego na parkingu przy ul. 11-go listopada. Włamywacz skradł z pojazdu 3 kanistry z paliwem oraz dokumenty, wśród których była także karta bankomatowa. Następnie, mężczyzna udał się do sąsiedniej miejscowości Łazy, gdzie dokonał zakupów, za które zapłacił skradzioną wcześniej kartą.

 

Policja jest w posiadaniu nagrania z monitoringu sklepu, na którym widać, jak mężczyzna dokonuje transakcji. Charakteryzuje się on specyficzna fryzurą,jednak mimo to, do tej pory nie udało się go zatrzymać, z uwagi na słabą jakość nagrania.

 

Policja zwraca się zatem z prośbą do wszystkich mogących pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsc pobytu mężczyzny. Informacje ma ten temat przekazać można osobiście na Komendzie Powiatowej Policji w Zawierciu, telefonicznie pod numerem tel. 32 67 38 255 lub drogą mailową: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

źródło oraz foto: Policja Zawiercie

—————————————————

Jesteś  świadkiem interesującego wydarzenia?  Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

 

 

Zobacz teraz:

Obwodnica Zawiercia- część zachodnia zostanie dokończona
Zawiercie wzbogaci się o aktywne przejścia dla pieszych
Zawiercie udostępnia mieszkania dla medyków
Czterech Zawiercian ukaranych grzywną Sanepidu
Przed szpitalem w Zawierciu stanie namiot do segregacji medyczny

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *