Kauflanda w Zawierciu

Kaufland w Zawierciu – Otwarcie już w Lutym ?

Kaufland w Zawierciu – Pełną parą idzie budowa sklepu w Zawierciu. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że otwarcie Kauflanda w Zawierciu ma nastąpić już 27 lutego 2020

Kaufland w Zawierciu powstanie w centrum miasta,  przy skrzyżowaniu ul. Paderewskiego z ul. Sikorskiego. Prace budowlane, a teraz już wykończeniowe, idą w zawrotnym tempie. Otwarcie Kauflanda w Zawierciu nastąpi w pierwszym kwartale tego roku, a prawdopodobnie będzie to dzień 27 lutego. Na obszarze przynależnym do sklepu, powstaje obszerny parking. Przystosowano także drogę pod tym kątem – powstały wysepki rozdzielające pasy i zmieniające organizację ruchu, a także dodatkowa brama wjazdowa na teren sklepu-od strony ul. Sikorskiego.  Ulepszono także wjazd i wyjazd ze stacji BP od strony ul. Sikorskiego. Wszystko to, aby usprawnić możliwość korzystania już niebawem ze sklepu Kaufland, jak również ze stacji paliw BP.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, oprócz samego marketu spożywczo-przemysłowego Kaufland, na terenie budynku będzie także do dyspozycji mieszkańców sklep cukierniczo-piekarniczy ( podobny znajduję się w Myszkowie w sklepie Kaufland), z tą różnicą, że będzie wyznaczona także w tym miejscu strefa ze stolikami i krzesłami.

 

Przewidywane jest także powstanie saloniku prasowego na terenie sklepu. Założenia właścicieli są takie, aby sklep w Zawierciu przypominał ogólną koncepcję sieci sklepów Kaufland znajdujących się na terenie całego kraju, stąd podobne punkty branżowe na jego terenie.

 

Zobacz  także: Szpital Zawiercie otrzymał kolejny samochód

————————————————

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *