OSIR Zawiercie ogłasza konkurs

OSIR Zawiercie ogłasza konkurs na najlepszy filmik z ćwiczeniami w domu

OSIR Zawiercie ogłasza konkurs – „ MOJA DOMOWA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA”. Do zdobycia nagrody rzeczowe za nakręcenie najlepszego filmiku obrazującego aktywny wypoczynek.

 

OSIR Zawiercie ogłasza konkurs na najlepszy filmik obrazujący aktywne formy wypoczynku. “Moja domowa aktywność fizyczna”, bo tak brzmi pełna nazwa konkursu to zachęcenie wszystkich do wykonywania różnego rodzaju ćwiczeń we własnym domu. Mimo, iż siłownie i fitness cluby są w obecnej sytuacji zamknięte, nie jest to powodem do zaprzestania aktywnego stylu życia. Każdy z nas ma na pewno swoje sposoby na ćwiczenia w tych trudnych czasach. Takie też jest przesłanie konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie najpierw trzeba nagrać krótki ( ok. 1-2 minut) filmik, na którym przedstawiona zostanie nasza aktywność fizyczna, ćwiczenia itp. Filmiki takie można przesyłać do 30 listopada za pomocą maila : osir@osir.net.pl , albo osobiście złożyć w biurze OSIR przy ul. Moniuszki 10 . Ważne, aby film był dostarczony na nośniku CD lub DVD.

Początkiem grudnia przesłane filmiki trafią na profil facebook’owy OSIR Zawiercie . Tam też odbędzie się publiczne głosowanie- za pomocą like’ów, serduszek itp. Spośród wszystkich udostępnionych filmów , 5 z  największą liczbą reakcji, zostanie nagrodzonych.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu : 32 67 24 337, jak również na stronie internetowej OSIR Zawiercie.

 

Źródło i foto :  OSIR Zawiercie

 

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także :

Policja z Zawiercia zatrzymała wandala, który zniszczył drzwi w SP 5

Natalia potrzebuje pomocy – liczy się każda złotówka

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *