“Opowieść wigilijna” w Zawierciu

“Opowieść wigilijna” w Zawierciu – ostatnie miejsca na teatr piasku

“Opowieść wigilijna” w Zawierciu – pozostało już mało biletów. To już ostatnia szansa na zakup biletów na to niezwykłe wydarzenie.

 

“Opowieść wigilijna” w Zawierciu to spektakl malowany piaskiem, śniegiem i światłem. Idealnym wypełnieniem tego będzie doskonała gra aktorów.

Pomysłodawczynią i wykonawczynią jednocześnie jest Tatiana Galitsyna. Kilka lat temu urzekła ona swoim talentem jurorów programu rozrywkowego Mam Talent, który zresztą wygrała. Od tego momentu podróżuje ona ze swoim programem po całym kraju i zachwyca swoim talentem.

Bilety na spektakl można kupić natomiast za pośrednictwem strony internetowej : KUP BILET

“Opowieść wigilijna” to z kolei ponadczasowa opowieść o relacjach międzyludzkich , która przekazuje bardzo ważne wartości życiowe. Opowiada historię Ebenezera Scroog’a. Ten mieszkający w Londynie bogaty starzec jest ogarniętym cynizmem skąpcem, którego nic nie cieszy.  Najchętniej całkowicie usunąłby radość ze świata. Człowiek ten nie ożenił się ani nie utrzymuje relacji z rodziną, poświęcił życie, by zarabiać i oszczędzać, i uważa, że każde inne zajęcie to marnowanie czasu. Jednak tegoroczne Boże Narodzenie będzie dla niego przełomowym wydarzeniem, oto bowiem w jego mieszkaniu pojawi się duch dawnego wspólnika w interesach i zapowie wizyty trzech innych duchów. To zaś, co zrozumie dzięki nim Scrooge, odmieni go na zawsze.

 

"Opowieść wigilijna" w Zawierciu

Stan na dzień 04.12.2021r

 

Zobacz Także :

Wystawa szkła w Galerii w Zawierciu ucieszy oko kolekcjonerów

Dyżury aptek w Zawierciu – GRUDZIEŃ 2021

Policja zatrzymała odurzonego kierowcę – kobieta zażywała amfetaminę

Koronawirus w szkołach w Zawierciu- kolejne zakażenia

Nowe obostrzenia w Polsce od 1 grudnia – konferencja Ministra Zdrowia

Filmowe nowości w zawierciańskim kinie – repertuar na grudzień

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.