"Opowieść wigilijna" piaskiem pisana

“Opowieść wigilijna” piaskiem pisana – teatr piasku w Zawierciu

“Opowieść wigilijna” piaskiem pisana to niewątpliwie wydarzenie warte obejrzenia. Już niebawem na deskach MOKu zagości Tetiana Galitsyna.

 

“Opowieść wigilijna” piaskiem pisana – teatr piasku Tetiany Galitsyny zawita do Zawiercia już 9 grudnia. Tego dnia, w Miejskim Ośrodku Kultury Centrum o godzinie 19:00 odbędzie się niesamowite show. Jest to spektakl malowany piaskiem, śniegiem i światłem. Idealnym wypełnieniem tego będzie doskonała gra aktorów.

Pomysłodawczynią i wykonawczynią jednocześnie jest Tatiana Galitsyna. Kilka lat temu urzekła ona swoim talentem jurorów programu rozrywkowego Mam Talent, który zresztą wygrała. Od tego momentu podróżuje ona ze swoim programem po całym kraju i zachwyca swoim talentem.

Bilety na spektakl można kupić natomiast za pośrednictwem strony internetowej : KUP BILET

“Opowieść wigilijna” to z kolei ponadczasowa opowieść o relacjach międzyludzkich , która przekazuje bardzo ważne wartości życiowe. Opowiada historię Ebenezera Scroog’a. Ten mieszkający w Londynie bogaty starzec jest ogarniętym cynizmem skąpcem, którego nic nie cieszy.  Najchętniej całkowicie usunąłby radość ze świata. Człowiek ten nie ożenił się ani nie utrzymuje relacji z rodziną, poświęcił życie, by zarabiać i oszczędzać, i uważa, że każde inne zajęcie to marnowanie czasu. Jednak tegoroczne Boże Narodzenie będzie dla niego przełomowym wydarzeniem, oto bowiem w jego mieszkaniu pojawi się duch dawnego wspólnika w interesach i zapowie wizyty trzech innych duchów. To zaś, co zrozumie dzięki nim Scrooge, odmieni go na zawsze.

 

Zobacz Także :

103. rocznica odzyskania niepodległości – uroczystości w Zawierciu

Kolejne rondo w Zawierciu poprawi warunki na drodze

ZPiT Śląsk wystąpi w Zawierciu – koncert odbędzie się w Bazylice

“Miłosna pułapka” w Zawierciu – zmiana obsady

Gminny Program Rewitalizacji w Zawierciu – ruszył nabór przedsięwzięć

Nowe poradnie w zawierciańskim szpitalu robią wrażenie po remoncie

 

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *