Nowy klub muzyczny w Zawierciu

Nowy klub muzyczny w Zawierciu powstanie już niebawem

Nowy klub muzyczny w Zawierciu już niebawem powstanie w miejscu dawnej Fabryki Muzy. Ruszyła nawet rekrutacja do pracy.

 

Nowy klub muzyczny w Zawierciu pojawi się już niebawem w budynku, w którym dawniej mieścił się klub Fabryka Muzy. Jeszcze wcześniej z kolei była tam słynna Havana.

Właścicielem klubu będzie pochodzący z Poznania Youtuber Michał BOXDEL Baron. Jest on również założycielem organizacji sportów walki Fame MMA Hype MMA.

Kilka dni temu na swoim profilu ujawnił rąbka tajemnicy o swoim nowym projekcie – o posiadaniu własnego klubu. Z jednej z relacji powiedział :

– “Moi drodzy, ja razem ze wspólnikiem spełniam kolejne marzenie. Mianowicie, zawsze chciałem mieć swój klub muzyczny i teraz jest już opcja na to, żeby taki mieć, przejęliśmy go. Na razie nic Wam jeszcze nie mówimy, jest tutaj zaimplementowana wizja, musimy odrestaurować trochę to miejscePlanujemy start przed Andrzejkami, gdzieś w okolicach 27-28 listopada (klub) ruszy już na dobre. 

Wrzuciłem tą storkę z klubem i bardzo dużo ludzi zaczęło do mnie pisać, dosłownie mam co pięć sekund wiadomość gdzie to, jakie miasto. Moi drodzy, poinformuję Was o tym niedługo”.

Chwilę później powstał już oficjalny profil nowego klubu na Instagramie : Afterek . Możemy na nim zobaczyć póki co nie wiele. Natomiast pojawiło się tam już ogłoszenie o naborze do pracy. Znany youtuber poszukuje bowiem już do swojego zespołu nowych ludzi.

Źródło i foto : Afterek  Boxdel

 

Zobacz Także :

Głosowanie w budżecie obywatelskim zakończone. Znamy wyniki

Festiwal Wiesława Ochmana w Zawierciu uroczyście rozpoczęty

Noc Bibliotek w Zawierciu odbędzie się pod hasłem “Czytanie wzmacnia”

Szkoła Medyczna w Zawierciu obchodzi jubileusz 60-lecia istnienia

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *