Nowości w kinie w Zawierciu

Nowości w kinie w Zawierciu – nowy repertuar już od 19 lutego

Nowości w kinie w Zawierciu – już od 19 lutego na ekranie kina MOK w Zawierciu pojawią się nowe produkcje.

 

Nowości w kinie w Zawierciu – już od jutra, 19 lutego, na ekranie zawierciańskiego kina pojawią się nowe filmy – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdy bowiem znajdzie coś dla siebie.

W sobotę, 20 lutego o godzinie 20:00 odbędzie się przedpremiera duńskiego komedio-dramatu pt. “Na rauszu”.

Bohaterami filmu jest grupa nauczycieli szkoły średniej, którzy wychodzą z założenia, iż niewielka ilość alkoholu dobrze działa na organizm człowieka. Co więcej – otwiera nawet umysł na otaczający nas świat. Podejmują się przeprowadzenia eksperymentu – decydując się na utrzymanie stałego poziomu alkoholu w organizmie przez cały dzień -również w pracy. Niestety, nie biorą pod uwagę konsekwencji, jakie ich z tego powodu czekają.

W dniach 19-25 lutego o godzinie 16:15 na dzieci czeka na ekranie czeska animowana komedia pt. “Magiczne Muzeum” .

Harvie jest inteligentnym chłopcem, którego pasją są gry komputerowe Stawia sobie za cel, aby  ukończyć ostatni poziom ulubionej gry. Kończąc grę, jednocześnie zaczyna nową przygodę -trafia bowiem razem ze swoim psem i przyjaciółką Moniką do zapomnianego muzeum starych lalek. Gdy chłopiec przypadkiem uaktywni legendarny magiczny dysk, wszystkie lalki ożyją. Kiedy Harvie zda sobie sprawę z tego, jakie złe moce uwolnił, będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, by ocalić nie tylko siebie i przyjaciół, ale całe miasto.

Dramat biograficzny pt. “Skłodowska” pojawi się na ekranie o godzinie 18:00 w dniach 19-25 lutego.

Młoda, ambitna Maria Skłodowska przybywa do Francji, by na słynnej Sorbonie podjąć studia, które są jej wielkim marzeniem, a już wkrótce przyniosą przełom nie tylko w życiu młodej kobiety, ale całego świata. Początki jednak są trudne. Nikt nie traktuje poważnie naukowych planów i teorii, które snuje młoda Maria. Mężczyźni zazdrośnie strzegą wstępu na najwyższe szczeble naukowej kariery. Jednak geniusz, upór i odwaga Skłodowskiej wkrótce zaczną kruszyć ten opór. A niezwykłe odkrycia, których dokona wraz z mężem Piotrem Curie przyniosą jej zasłużone miejsce w naukowym panteonie.

Polski komedio-dramat pt. “Jak najdalej stąd” można zobaczyć na ekranie w dniach 19, 21-25 lutego o godzinie 20:00.

Film opowiada historię Oli , zbuntowanej nastolatki, która marzy o własnym samochodzie i większej życiowej samodzielności. Ola to nastolatka o twardym charakterze, która pod nieobecność ojca pomaga matce opiekować się niepełnosprawnym bratem. I za tę nieobecność Ola ma do ojca żal. Uważa, że powinien być w kraju z rodziną. Jednak utrzymuje z nim kontakt, bo ojciec obiecał jej samochód, kiedy Ola zda egzamin na prawo jazdy. To dla niej ważne, bo dziewczyna chce być w przyszłości kierowcą taksówki. W wyniku tragicznych okoliczności nastolatka będzie musiała wkrótce przejść ciężką szkołę życia.

 

 

Wszystkie seanse będą odbywać się z zachowaniem reżimu sanitarnego. W tym przypadku dostępne będzie tylko 50 % wszystkich miejsc na sali. Ponadto, podczas przebywania na terenie MOKu obowiązuje nakaz noszenia maseczek – także w trakcie trwania seansu filmowego.

Bilety można kupić bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem strony : Biletpro24. Ponadto, kasy biletowe w Miejskim Ośrodku Kultury Centrum w Zawierciu czynne są na godzinę przed każdym seansem.

 

Źródło i foto : MOK Zawiercie

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kontakt@kulturalnezawiercie.pl

Zobacz także :

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *