Nowe hulajnogi w Zawierciu

Nowe hulajnogi w Zawierciu – 20 minut jazdy można mieć za darmo

Nowe hulajnogi w Zawierciu pojawiły się kilka dni temu. Mowa tutaj o marce Tier, która pojawiła się w Polsce wiosną tego roku.

 

Nowe hulajnogi w Zawierciu firmy Tier pojawiły się kilka dni temu. Jest to już druga firma obsługująca hulajnogi elektryczne, która obecne jest w naszym mieście. Dotychczas, mieszkańcy mogli korzystać jedynie z hulajnóg firmy Blinkee. Teraz dostępnych jest już 100 ekologicznych, hulajnóg elektrycznych niemieckiej marki Tier.

Aby z nich skorzystać, należy pobrać na telefon aplikację TIER. Umożliwi ona ( podobnie jak w przypadku Blinkee) znalezienie w interesującej nas lokalizacji hulajnogi, wypożyczenie jej i opłacenie. Przy rejestracji możemy wybrać od razu metodę płatności, dodając kartę płatniczą do konta Tier. Jest to w pełni bezpieczna metoda płatności – system pobierze tylko taką kwotę z naszej karty, jaka naliczyła się za przejazd.  Po zlokalizowaniu wybranej hulajnogi, należy za pomocą aplikacji zeskanować jej kod QR, aby ją odblokować. Po zakończeniu przejazdu, hulajnogę należy zaparkować w bezpiecznym miejscu ( opierając ją na specjalnych nóżkach, które posiada), a w aplikacji na telefonie nacisnąć “Zakończ przejazd”.

Opłaty za korzystanie z hulajnogi to kwota 0,49 zł za każda przejechaną minutę. Ponadto, przy każdym użyciu doliczana jest opłata stała za odblokowanie hulajnogi w wysokości 2,50 zł.

Uwaga…mamy jednak dla Was niespodziankę. Można zgarnąć 20 minut jazdy zupełnie za darmo. W tym celu, po ściągnięciu aplikacji i zarejestrowaniu się w zakładce “Darmowe przyjazdy”, wystarczy w miejscu “kod vouchera” wpisać JESIENZTIER . Dzięki temu na nasze konto powędruje zupełnie darmowe 20 minut jazdy i 2 odblokowania hulajnogi.

 

 

 
Foto: http://www.eska.pl

 

Zobacz także:

Pozytywne zmiany w Zawierciu – podsumowanie 3 lat kadencji prezydenta

Dofinansowanie do wycieczek szkolnych dla zawierciańskich podstawówek

Zawiercie w czołówce rankingu gmin – ogłoszono wyniki

Starosta zawierciański przyznał stypendia dla zdolnych uczniów

Post Author: KulturalneZawiercie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *